kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe – rozwiązania JETA 2019

Kabiny prysznicowe to popularny element współczesnej łazienki. Zobacz jak i czy wstawiamy wannę i prysznic. jaką armaturę proponujemy, czy wykorzystujemy deszczownice i parawany nawannowe. Rozwiązania od 2018 roku.

2019

Składane drzwi kabiny

Bardzo mała łazienka – 3 mkw. Z tego powodu wybrana została kabina Radaway Fuenta New KDD B 80×80 posiada drzwi składane do środka. Zwykle pozostaje złożona tak by nie zajmować przestrzeni, rozkładana jedynie podczas brania prysznica. 

kabina Radaway Fuerta, mała łazienka
wizualizacja: Anna Walendzik (Salon łazienek we Wrocławiu ul. Karmelkowa)

Parawany nawannowe

2018

prysznic

Użycie jasnych płytek łazienkowych optycznie powiększa przestrzeń. Przeszklone drzwi działają tak samo.

prysznic
prysznic

Funkcjonalnym rozwiązaniem jest siedzisko wewnątrz kabiny. Może byc półeczką na środki pielęgnacyjne, ale przede wszystkim wygodnym miejscem dla starszej lub niepełnosprawnej osoby.

prysznic

Jeśli Klienci decydują się na usługę projektową, remontując łazienkę, zdecydowanie częściej wybierają kabinę prysznicową bez brodzika. Wydzielają ją wówczas szklane ściany, a obszar natrysku może podkreślać inny rodzaj płytek. Montowany jest także odpływ liniowy odprowadzający nadmiar wody.

prysznic

Jeśli Klienci nie chcą rozkuwać podłogi, decydują się na płytki brodzik kupowany zwykle w komplecie ze szklanymi ścianami.

prysznic

100 procent komfortu kąpieli zapewnia jednak nieprzezroczysta ścianka działowa, dzięki której powstaje kącik do natrysku.

prysznic

Prysznic bezsprzecznie jest lepszym rozwiązaniem do bardzo małej łazienki. Można go zaaranżować nawet w najciaśniejszym zakamarku. Jedyny wymóg to, by zmieściła się tam chociaż jedna osoba i mogła swobodnie skorzystać z natrysku.

prysznic

Najmodniejsze obecnie rozwiązanie to odgrodzenie natrysku za pomocą szklanej kabiny. Wnętrze wyłożone tymi samimi płytkami łazienkowymi, co cała podłoga.

prysznic
prysznic
prysznic

Wizualizacje ilustrujące temat stworzyli:
Alicja Werk
Dawid Gębski
Małgorzata Górniak
Milena Aksamit
Wojciech Zatorski

Dodaj komentarz