wizualizacja łazienki

Jak powstaje wizualizacja łazienki?

Statystyki pokazują, że Polacy decyzję o gruntownym remoncie mieszkania podejmują raz na 10-15 lat. Zatem kluczowym pytaniem jest to, od czego zacząć? Pierwsza jest wizualizacja łazienki!
Założenia wizualizacji łazienki

.

Aranżacja pomieszczenia w pierwszej kolejności opiera się na funkcji i ergonomii, traktujemy wnętrze jako przestrzeń do życia, funkcjonowania, przemieszczania się. Przede wszystkim chodzi o komfort i wygodę użytkowników łazienki.

Skąd czerpać inspirację do wizualizacji łazienki?

Z naszych doświadczeń wynika, że Klienci są zdecydowani, wiedzą co się im podoba, co jest im potrzebne, jakie mają oczekiwania względem swoich łazienek. Dobrze jest, gdy w tym miejscu pojawi się projektant, by to, co wybrali i to, czego oczekują – zbierać w całość, będącą wizualizacji łazienki. Salony Jeta oferują bezpłatną usługę projektową. Ułamek wizji tworzonych podczas rozmów z klientami widzisz w niniejszym tekście. Wspólna burza mózgów, przedstawienie wyobrażeń na obrazie daje bardzo wiele i warto, by projektant wzbudzał zaufanie, ponieważ jest to inwestycja na lata, o czym wspomnieliśmy we wstępie.

wizualizacja łazienki

Co jest najważniejsze w tworzeniu nowej łazienki?

Z naszego doświadczenia wynika, że kluczem do sukcesu jest konsekwencja. W obliczu wielu mód, różniących się między sobą trendów i stylów aranżacji wnętrz, można się zagubić. W ogromie możliwości trzeba wychwycić kluczowe elementy. Wokół bezspornych ustaleń buduje się całość. Celem jest osiągnięcie ponadczasowej i uniwersalnej elegancji. Wybieramy tylko i wyłącznie takie inspiracje na wystrój łazienki, które nie tylko wyglądają ładnie na zdjęciach, ale są również praktyczne. Warto zadać sobie ważne pytanie: Czy to rozwiązanie będzie praktyczne? Czy nie będzie  wymagała dużego wysiłku w utrzymaniu czystości?

Wiedzieć co się chce albo czego się na pewno nie chcę to pierwszy krok do pięknej łazienki, z pozostałymi dylematami poradzi sobie dobry projektant.

wizualizacja łazienki

Udogodnienia w małej łazience

Przeciętna łazienka ma około 4-5 m2, więc potrzeba około 25 m2 na jej aranżację. Wydawać by się mogło, że niewielka łazienka, przez swoją ograniczoną przestrzeń ma również ograniczone możliwości, ale do końca nie jest to prawdą.

Taka łazienka to wymarzone miejsce dla wygodnej kabiny prysznicowej, w swojej ofercie przodującym producentem jest Radaway. Posiada on nowoczesne rozwiązania z zakresu kabin i brodzików prysznicowych. Możemy wybierać spośród kabin o klasycznym kwadratowym kształcie oraz wśród bardziej popularnej wersji narożnej. Te drugie potrafią umiejętnie wpasować się w róg pomieszczenia co czyni je jeszcze bardziej ergonomicznymi. Najmodniejszymi modelami to te wolno stojące, pozbawione brodzika sprawdzą się one zarówno w małych jak i dużych łazienkach. Warto również wspomnieć o kabinie walk-in. Jest to bezbarierowa kabina, prosta, funkcjonalna, które posiada nowoczesne wzornictwo. Jest to również wygoda dla osób starszych.

Wizualizacje użyte we wpisie stworzyła Katarzyna Szmytkowska projektantka JETA. Zapraszamy do salonu łazienek we Wrocławiu przy ul. Brucknera, by móc osobiście omówić projekt z Panią Kasią.

Dodaj komentarz