ARTCERAM

ART CERAM

Piękny design, ponadprzeciętna trwałość oraz indywidualne podejście do klientów – wszystko to wyróżnia markę Art Ceram na tle innych. To włoski, niepodrabialny styl, który towarzyszy Polakom od wielu lat i który zdobi obecnie wiele łazienek – zarówno w domach, jak i nowoczesnych hotelach czy restauracjach. W ofercie Jeta znajdziesz najlepsze wyposażenie łazienek marki Art Ceram z różnych kolekcji, w tym Cognac, Hermitage, Azuley, La Fontana i wielu innych.

Art Ceram, czyli piękny styl rodem z gorącej Italii

Art Ceram to marka specjalizująca się w ceramice łazienkowe. Powstała w 1987 roku, a w XXI wieku wkroczyła na rynki całego świata. Jej popularność wynika dzisiaj przede wszystkim z przywiązania do najwyższej jakości oferowanych wyrobów. Łącząc najlepszą ceramikę, zaawansowane procesy produkcji oraz kreatywność swoich projektantów, oferuje najlepsze rozwiązania, które staną się ozdobą Twojej łazienki. To ponadczasowe designy, nowoczesne, kolory, wzory i kształty oraz kunszt wykończenia tak charakterystyczny dla włoskich twórców wyposażenia łazienkowego.

Producentowi nie obca jest również ekologia, dlatego tworzy ceramikę sanitarną, która pozwoli oszczędzać wodę i energię. Na uwagę zasługują zwłaszcza jego niezawodne systemy spłukiwania. Inwestując w armaturę łazienkową Art Ceram, możesz również liczyć na bezproblemowy montaż, prostotę czyszczenia oraz ogromną różnorodność. Dzięki niej z całą pewnością znajdziesz u nas coś odpowiedniego dla siebie.

Zapraszamy do zakupu najlepszej ceramiki łazienkowej w Jeta!

W ofercie Jeta zakupisz ceramikę łazienkową Art Ceram, która z jednej strony stanie się ozdobą wnętrza, a z drugiej zapewni Ci komfort codziennej toalety. To ekskluzywne miski i deski WC oraz umywalki nablatowe, które wyróżniają się jakością wykończenia. Białe, czarne, w różnych kształtach i stylach, z całą pewnością trafią w gusta Twoje oraz pozostałych domowników.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Art Ceram – włoskiej marki wielokrotnie nagradzanej za niebanalne wyposażenie łazienek z najwyższej półki!

Blog