Soft loft w Twojej łazience

Łazienka Soft Loft to termin odnoszący się do stylu wystroju łazienki, który łączy w sobie cechy industrialnego designu z delikatnymi i stonowanymi elementami charakterystycznymi dla stylu loftowego.

Minimalizm podstawą soft loft

W łazience Soft Loft dominuje surowość i minimalizm. Często wykorzystuje się surowe materiały, takie jak beton, cegła, stal czy drewno, które są pozostawione w naturalnej formie lub delikatnie poddane obróbce. Elementy te nadają przestrzeni surowy, industrialny wygląd.

Projekt Granderoca Antilope by Szmytkowska

Coś na przełamanie

Wprowadza się również delikatne i stonowane akcenty, aby złagodzić surowość. Może to być oszklona kabina prysznicowa, umywalka z ceramicznym wykończeniem, a także dodatki w stonowanych kolorach, takie jak beże, brązy, szarości czy biel. Często stosuje się także rośliny doniczkowe, które dodają przytulności i żywego charakteru.

Projekt Granderoca Antilope by Szmytkowska

Można zdecydować się na użycie bardziej delikatnych kolorów, takich jak pastele, które nadadzą wnętrzu przyjemniejszą atmosferę. Mile widziane są także elementy dekoracyjne, takie jak tkaniny w postaci zasłon, dywaników czy miękkich ręczników.

Loftowe oświetlenie

Dodatkowo, oświetlenie odgrywa ważną rolę w łazience zaprojektowanej w tym stylu. Można zastosować surowe lampy przemysłowe, które stanowią ciekawy kontrast wobec delikatnych elementów wystroju. Również odkryte żarówki czy industrialne kinkiety pasują do tego stylu.

Dobre połączenie

Podsumowując, łazienka Soft Loft to połączenie surowości i minimalizmu charakterystycznego dla stylu industrialnego z delikatnymi i stonowanymi akcentami typowymi dla stylu loftowego. Ta kombinacja tworzy unikalne i nowoczesne wnętrze, które emanuje stylem i wyrafinowaniem.

Projekt Granderoca Antilope by Szmytkowska

Dodaj komentarz

1 komentarze

Natalia - 2023-07-18 13:08:39


Super łazienka!