Cerrad x La Mania Home, czyli najbardziej wyczekiwana kolekcja tego roku

Już teraz w salonach JETA możemy kupić wyjątkową kolekcję płytek firmy Cerrad, która powstała we współpracy z marką La Mania Home. Ambasadorką tego projektu jest Joanna Przetakiewicz.

Cerrad to polski producent, w którego portfolio znajdziemy płytki gresowe i klinkierowe. Obecnie jest jedną z najszybciej rozwijających się firm produkcyjnych w całej Europie. Profesjonalizm i innowacyjność pozwala jej dziś na produkcję płyt wielkoformatowych w ciekawych formatach 280x120 i 20x240.

La Mania Home to natomiast marka stworzona przez Joannę Przetakiewicz i jej syna Aleksandra. W ofercie firmy znaleźć można szeroki wybór elementów wyposażenia wnętrz - przedmiotów wysokiej jakości, łączących ponadczasową klasykę z awangardą.

Marki nawiązały współpracę z inicjatywy Aleksandra Przetakiewicza, prezesa marek La Mania i La Mania Home. Połączyły je miłość do sztuki, mody, podróży oraz designu.

- Wnętrza tak jak moda, wyrażają charakter człowieka, budzą emocje i inspirują do działania. Wnętrzem domu, jego energią możemy zmienić nasze życie na lepsze - mówi Joanna Przetakiewicz, ambasadorka projektu.

Tak powstały 4 nowe kolekcje inspirowane pięknem otaczającego świata i stylem wyróżniającym takie miejsca, jak Mediolan, Nowy Jork, Brazylia, Maroko oraz grecka wyspa Thassos. To płytki gresowe w kilku formatach, wariantach kolorystycznych i różnych powierzchniach. Wśród nich znajdziecie wielkoformatowe slaby w wymiarze 120x280 cm i grubości jedynie 6 mm. Kolekcje proponują również płyty w unikatowym wykończeniu powierzchni - lappato silky cristal.

PROJEKT K. Urbaniak - Brasilian Quartzite / Jeta - Ostrów Wlkp.

Ceppo Nuovo – nagrodzony design

Kolekcja Ceppo Nuovo inspirowana jest wyjątkowym klimatem Mediolanu. Płytka odzwierciedla fantazję i siłę włoskiego designu i nawiązuje do modnego, uniwersalnego lastryko. Niepowtarzalność wzoru osiągnięto dzięki zastosowaniu technologii, którą charakteryzuje wysoka głębia. Dzięki temu kamienie, które są częścią grafiki, sprawiają wrażenie głęboko zatopionych pod taflą szkła.

Ceppo Nuovo dostępna jest w trzech kolorach: silver, graphite, black, kilku formatach i dwóch wykończeniach powierzchni: polerowanej i matowej. Wśród formatów znajdziecie slaby w wymiarze 120x280 cm i grubości 6 mm. Wzór i kolorystyka pozwalają na zastosowanie płytek z tej serii w różnych stylach aranżacji, jak i przestrzeniach, takich jak salon, hall czy łazienka. Kolekcja Ceppo Nouvo została w tym roku nagrodzona tytułem Red Dot Award w kategorii Product Design. Jury konkursu doceniło wzornictwo i wysoką jakość wykonania płytek marki Cerrad x La Mania Home.

CEPPO NUOVO - dostępne w salonach JETA

Brasilian Quartzite - poczuj energię

Kolejna nowa kolekcja marki Cerrad x La Mania Home to Brasilian Quartzite. Inspirowana klimatem Brazylii oddaje wzory kamienia i naturalną siłę brazylijskiej przyrody, Zachwyca rytmem, kontrastem i egzotyką. Duże formaty maksymalizują efekt, który dają wyraziste wzory kamienia z mocnymi żyłami. Pięć wariantów kolorystycznych (green, amber, black, blue, natural) i różnorodność formatów raz zaskoczą energią rodem z barwnego karnawału w Rio, innym razem ukoją eleganckim chłodem wypoczynku w cieniu palm.

Dlatego właśnie sprawdzą się we wnętrzach, w których dominować będzie natura w różnym wydaniu: energetyzującym i kojącym. Płytki w kolekcji Brasilian Quartzite dostępne są w wykończeniu poler i mat. 

Brasilian Quartzite - dostępne w salonach JETA

Modern Concrete – urok kontrastów

Wzór betonu nie wychodzi z mody. Kolekcja Modern Concrete to nowa interpretacja tego popularnego deseniu, dla której inspiracją stał się Nowy Jork. Tak, jak w tej kulturalnej stolicy świata spotykają się rożne style i charaktery, tak inspirowana nim kolekcja Modern Concrete to gra skojarzeń i różnorodnych estetyk. Nic nie jest tu jednoznaczne i oczywiste.

Ponadczasowa szarość wychodzi naprzeciw beżom i zatraca się w spokojnej, czystej bieli, dając nieograniczone możliwości aranżacyjne. Płytki dostępne są w wielu formatach i dwóch rodzajach wykończenia: unikatowym lappato silky cristal oraz matowym.

Marmo – wieczne piękno marmuru

Seria Marmo zachwyca interpretacją ponadczasowego marmuru. W jej skład wchodzą dwie linie: Thassos oraz Morocco. Pierwsza inspirowana jest pięknem greckiej wyspy Thassos. To białe płytki z dynamicznymi żyłkami w odcieniach szarości. Ich faktura pozwala na grę świateł, a ta pięknie rozświetli każdą aranżację.

Druga linia - Morocco - nawiązuje do piaszczystej Sahary, cedrowych lasów Atlasu Średniego i nadmorskich lagun. Ma orientalny, tajemniczy sznyt, dlatego tworzą ją czarne płytki z białymi żyłami. Marmo dostępna jest w różnych formatach oraz wykończeniach poler i mat.

Kolekcja Cerrad x La Mania Home to płytki najwyższej jakości, które z pewnością odnajdą się w różnych aranżacjach i stylach. Ciekawe wzornictwo i kolorystyka pozwolą stworzyć niepowtarzalne wnętrza. Już teraz możecie się o tym przekonać w salonach JETA.

CZYTAJ WIĘCEJ O PŁYTKACH CERAMICZNYCH:

Białe płytki ścienne do łazienki. Hit, czy nuda? - Jeta.pl

Jak wybrać odpowiedni kolor fugi do płytek? - Jeta.pl

Terazzo, czyli niezwykle modne lastryko na płytkach - Jeta.pl

Dodaj komentarz