Nowy Rok – Nowa Łazienka

Styczeń, to czas postanowień noworocznych i snucia planów na nadchodzące miesiące. Idealny czas na nową łazienkę. Nowe trendy, liczne inspiracje i szeroki wybór asortymentu – to wszystko i jeszcze więcej, znajdziecie w naszych Salonach Łazienek. Rozpocznij rok najlepiej, jak potrafisz – rozpocznij ten rok 2024 z nami.

Onice Rosa by Kuracińska

Minimalizm nadal w modzie

W tym roku minimalizm wraz z designem skandynawskim nadal będą dominować w aranżacji łazienek. Jasne kolory, proste linie, naturalne materiały i funkcjonalne meble będą podstawą, tworząc minimalistyczną, ale jednocześnie przytulną przestrzeń. Styl minimalistyczny w łazience to sprawdzone w ubiegłych latach rozwiązanie. Charakterystyczne dla niego jest monochromatyczne wykończenie przestrzeni, do którego warto dodać odrobinę czerni, dodającej wnętrzu wyrazistości. Coraz bardziej modne okazują się matowe wersje armatury, wykończenia kabin prysznicowych, luster czy wieszaków łazienkowych. Minimalizm, wbrew pozorom, ciągle zaskakuje.

Na łonie natury

Wzmożone zainteresowanie ekologią sprawia, że łazienki są coraz bardziej zrównoważone. Produkty wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska, instalacje oszczędzające wodę, a także łazienki zorientowane na recykling będą cieszyć się popularnością. Dbajmy o środowisko, nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla przyszłych pokoleń.

Bihara Beige by Wierzbicka

Technologia i wygoda

Inteligentne rozwiązania zyskują na popularności również w łazienkach. Baterie z czujnikami, systemy oszczędzania wody czy nawet inteligentne lustra z wbudowanymi funkcjami mogą uczynić Twoją łazienkę bardziej funkcjonalną. Wprowadź nowoczesne udogodnienia, takie jak systemy podgrzewania podłogowego, kabiny prysznicowe z hydromasażem czy nowoczesne baterie łazienkowe. Te działania z pewnością podniosą komfort korzystania z łazienki, ale także nadają jej nowoczesnego charakteru.

Dobra organizacja

Zapoznaj się z szeroką ofertą dostępnych na rynku mebli łazienkowych, które pomogą w lepszej organizacji przestrzeni. Szafki łazienkowe z wbudowanymi półkami lub szufladami mogą zwiększyć funkcjonalność i estetykę łazienki. 

Podstawa to dobry wygląd, łatwość w utrzymaniu porządku oraz produkty odporne na szkodliwe działanie wody. Dopasuj szafkę łazienkową do konkretnej przestrzeni, niezależnie od wielkości pomieszczenia. Nasi projektanci profesjonalnie doradzą jakie meble łazienkowe będą spełniały Twoje oczekiwania.

Grand Cave Graphite by Kazieko

Zmiany, zmiany…

Zmiany są potrzebne. To one motywują nas do działania, a często także zdecydowanie poprawiają nasze samopoczucie. Nowa aranżacja łazienki to świetny pomysł na początek nowego roku. Nie warto odkładać takich przyjemności na później – to najlepszy czas na odważny krok w kierunku nowej łazienki. Zapraszamy do naszych salonów. Zapewniamy profesjonalną pomoc, wsparcie na wszystkich etapach inwestycji oraz doradztwo ekspertów w dziedzinie projektowania wnętrz.

Dodaj komentarz