Łazienka w stylu loft

Łazienka w stylu loft to wyjątkowe połączenie surowego, industrialnego wyglądu z nowoczesnymi udogodnieniami. Cechuje ją otwarta przestrzeń z minimalnym podziałem, co pozwala na swobodne eksperymentowanie z układem i wykończeniem. 

Arty White by Batura

Łazienka loft

Łazienka w stylu loft charakteryzuje się surowym, industrialnym wyglądem, który łączy w sobie zarówno elegancję, jak i funkcjonalność. Płytki inspirowane betonem są używane zarówno na podłogach, jak i jako element dekoracyjny. Nadają przestrzeni nowoczesny i minimalistyczny wygląd. Często zdarzają się w łazienkach loft podłogi z płytek inspirowanych drewnem. Dzięki ciepłym odcieniom, przestrzeń jest jednocześnie nowoczesna i przytulna. Wysokie sufity i duże, często nieosłonięte okna zapewniają obfitość naturalnego światła, co jest kluczowe dla tego stylu.

Concrete Graphite by Kryst

Meble w stylu loft

Meble i armatura w łazience loftowej są zwykle proste, ale stylowe, często wykonane z metalu lub innych przemysłowych materiałów. Lustra są zazwyczaj duże, dodają przestrzeni głębi. Oświetlenie często składa się z metalowych lamp wiszących lub kinkietów, które przypominają te z fabrycznych hal.

Lady Unique by Urbaniak

Loftowe dodatki do łazienki

Dodatki w łazience w stylu loft są ograniczone, ale starannie dobrane, z naciskiem na funkcjonalność i estetykę. Mogą to być na przykład metalowe kosze, drewniane półki, czy proste, ale eleganckie wazony. Kolorystyka jest zazwyczaj neutralna - szarości, biel, czerń - co ułatwia łączenie różnych tekstur i materiałów. Całość tworzy spójną, ale zarazem przytulną przestrzeń, która idealnie oddaje ducha stylu loft.

Grand Cave by Chwiszczuk

Idealna łazienka w loftowym stylu

W łazience w stylu loft ważna jest harmonia między surowym, przemysłowym wyglądem a nowoczesnymi, funkcjonalnymi elementami. Takie połączenie tworzy przestrzeń zarówno stylową, jak i wygodną. Skorzystaj z pomocy ekspertów z Salonów Łazienek JETA. Oferujemy wsparcie w całym procesie tworzenia nowej łazienki - od projektu po realizację. 

Dodaj komentarz