UCHWYTY

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Szukaj

Uchwyty Besco

Besco to firma w 100% polska, która oferuje najwyższą jakość w korzystnej cenie. Ma wieloletnie doświadczenie i bez obaw sięga po nowoczesne technologie, a wśród nich termoformowanie, odlewy mineralne czy kompozyty sanitarne. Zastosowanie dodatkowych powłok Besco BeSafe oraz Besco ProClean gwarantuje najwyższy poziom higieny oraz łatwość czyszczenia wszystkich produktów. Uchwyty Besco to element wyposażenia łazienki, który jest niezwykle pomocny zarówno przy wannach, jak i w kabinach prysznicowych. W naszych salonach łazienkowych JETA oferujemy szeroki wybór produktów firmy Besco i nie tylko. Zapraszamy do udanych zakupów!

Wypróbuj uchwyty Besco w swojej łazience

Uchwyty Besco to doskonałe rozwiązanie, które ułatwia korzystanie z wanien oraz kabin prysznicowych osobom w różnym wieku. Dla ludzi starszych uchwyty są niezbędne, aby móc się wygodnie i łatwo podnieść w wannie lub przytrzymać w kabinie prysznicowej. Jest to detal, którego główną rolą jest zapewnienie bezpieczeństwa i wygody. Dobrze, jeśli wygląda on również estetycznie. Uchwyty Besco dostępne w salonach JETA mogą mieć kolor biały, chromowany lub czarny. Różnią się również kształtami, mogą być kanciaste lub obłe. Wszystko zależy od pozostałych elementów wyposażenia Twojej łazienki. Oxa Long to dwa białe uchwyty, które możesz zamontować w dowolnym miejscu. Robiąc zakupy w salonach JETA lub na stronie internetowej jeta.pl, możesz skorzystać z wielu korzystnych rabatów uzależnionych od wartości zamówienia. Składając zamówienie na kwotę powyżej 3500 złotych netto, otrzymasz bezpłatny transport wszystkich towarów wprost pod wskazany adres. Nasi projektanci mogą również stworzyć projekt Twojej wymarzonej łazienki całkowicie za darmo.

Inspiracje jeta.pl

Na naszej stronie internetowej znajduje się zakładka z różnymi pomysłami na aranżacje łazienki z wykorzystaniem produktów dostępnych w naszych salonach. Również na naszym blogu znajdziesz wiele inspirujących i ciekawych propozycji, z których możesz skorzystać całkowicie za darmo. Remontując łazienkę, należy pamiętać o wielu różnych detalach, na przykład o uchwytach Besco. To dzięki nim zapewnisz bezpieczną kąpiel wszystkim członkom swojej rodziny. Skorzystaj z naszego ponad 30-letniego doświadczenia, które zaowocowało współpracą ze sprawdzonymi producentami armatury sanitarnej oraz płytek ceramicznych. Część z naszej bogatej oferty jest na wyłączność, co oznacza, że możesz ją kupić wyłącznie w naszych salonach. Wypróbuj uchwyty Besco i ciesz się swoją nową łazienką przez długie lata.

Blog