SYSTEM PRYSZNICOWY PODTYNKOWY MIEDŹ SZCZOTKOWANA SYSY35CPB
zoom_out_map
SYSTEM PRYSZNICOWY PODTYNKOWY MIEDŹ SZCZOTKOWANA SYSY35CPB

System prysznicowy podtynkowy miedź szczotkowana sysy35cpb

OM-A-SY-SYSY35CPB

2 980,00 zł/ szt. (brutto) 2 422,76 zł (netto)
10% rabatu
przy zakupie
powyżej 1000zł
15% rabatu
przy zakupie
powyżej 5000zł
Transport Gratis
przy zakupie
powyżej 5000zł
Transport
99,99 zł brutto
przy zakupie
poniżej 5000zł
bez względu na ilość i gabaryty

Zamów telefonicznie: +48 572 324 315


Polityka prywatności
Darmowa dostawa od 0,00 zł
Zwrot towaru

OMNIRES Y | SYSTEM PRYSZNICOWY PODTYNKOWY
Kolor: miedź szczotkowana (CPB)

DANE TECHNICZNE:
? Producent: OMNIRES

? Seria: Y

? Kolor: miedź szczotkowana

? Numer katalogowy: SYSY35CPB

? Bateria prysznicowo-wannowa podtynkowa

? Deszczownica mosiężna, rozmiar: o25 cm

? Ramię prysznicowe, zasięg od ściany: 41 cm

? Rączka prysznicowa mosiężna, 1-funkcyjna

? Wąż prysznicowy w osłonie stalowej, długość 150 cm

? Przyłącze kątowe mosiężne, z uchwytem na rączkę prysznicową

Miedź szczotkowana jest szlachetnym wykończeniem o ciepłej czerwonobrązowej barwie i satynowej powierzchni. Powłoka została wykonana w zaawansowanej technologii PVD.

ELEMENTY PODTYNKOWE W KOMPLECIE
Bateria została wyposażona w najwyższej jakości głowicę ceramiczną, która zapewnia płynną i precyzyjną regulację strumienia wody oraz gwarantuje niezawodne funkcjonowanie produktu przez lata.

Najnowszej generacji deszczownica została zaprojektowana z myślą o ochronie środowiska naturalnego. Technologia ECO WATER ogranicza zużycie wody o ~30%, jednocześnie zachowując wysoki komfort użytkowania produktu.

Technologia AIR WATER napowietrza wodę sprawiając, że jest ona miękka i miła w kontakcie ze skórą, a korzystanie z prysznica wyjątkowo relaksujące.

Komora deszczownicy została stworzona w technologii ANTI-SCALE. Jej wnętrze wyłożone jest silikonowym płaszczem, który zapobiega zaleganiu wody. Wystarczy przechylić deszczownicę, tak by przez silikonowe wypustki wypłynęła z niej woda, a będzie ona niezawodnie funkcjonować przez lata.

Silikonowe wypustki typu EASY CLEAN umożliwiają wyczyszczenie deszczownicy z kamiennego osadu poprzez łatwe i szybkie przetarcie ich dłonią.

Zewnętrzna powłoka produktu została uzyskana zaawansowaną technologią PVD, która gwarantuje najwyższą trwałość i odporność na uszkodzenia, zapewniając jednocześnie łatwość w czyszczeniu.

Bateria, deszczownica oraz rączka prysznicowa zostały wykonane z wysokogatunkowego mosiądzu klasy A.

OM-A-SY-SYSY35CPB
Nowy produkt
5902539850147
Opis
Rodzaj Wyposażenie łazienek
baterie

chat Komentarze (0)