Salon łazienek we Wrocławiu – Karmelkowa

KONTAKT


Salon Jeta | Poznań Solidarności 34

Godziny otwarcia


Poniedziałek9.00 – 18.00
Wtorek9.00 – 18.00
Środa9.00 – 18.00
Czwartek9.00 – 18.00
Piątek9.00 – 18.00
Sobota9.00 – 14.00
NiedzielaZamknięte

Kierownik salonu


Paweł Reroń tel. 730 757 554

600 mkw ekspozycji
i profesjonaliści,
by zrealizować dla Ciebie
wymarzoną łazienkę!


Salon łazienek we Wrocławiu na ogromnym metrażu prezentuje 25 boksów z przykładowymi aranżacjami, byś lepiej wyobraził sobie wnętrze swojej nowej łazienki. Spotkasz się u nas z wykwalifikowanym projektantem, by przygotować bezpłatnie wizualizację Twojego pomieszczenia.
Na miejscu prezentujemy większość asortymentu dystrybuowanego przez markę JETA. Przede wszystkim kolekcje własne płytek ceramicznych, czyli produkty, które na polskim rynku znajdziesz tylko w naszych salonach. Mamy najnowsze produkty znanych polskich, europejskich i światowych marek. Armatura i płytki łazienkowe nie mają przed nami tajemnic.

To kiedy się widzimy?


ZOBACZ JAK DOJECHAĆ

Dlaczego warto do nas zajrzeć?

  • jedyne w Polsce kolekcje płytek zagranicznych producentów,
  • kilkaset metrów kwadratowych ekspozycji,
  • kilkadziesiąt boksów z przykładami aranżacji,
  • ogromna ilość asortymentu do zobaczenia na miejscu, od płytek, przez armaturę, wanny, kabiny prysznicowe,
  • profesjonalna pomoc w projektowaniu wnętrza, dostępna bezpłatnie na miejscu,
  • kącik ze stoliczkiem i kredkami dla dzieci.

previous arrow
next arrow
Slider

Salon łazienek we Wrocławiu

Jesteśmy na terenie centrum hurtu płytkowego. Zaparkujesz bez problemu. Miejsce docelowe znajdziesz na parterze. Gwarantujemy, że jeśli zauważysz nasze logo, zaprosimy Cię do bogatego świata wyposażenia łazienek. Kilkaset metrów kwadratowych zobowiązuje. Realizujemy tu dla Ciebie autorskie propozycje aranżacji, prezentujemy boksy od renomowanych producentów. To potężne źródło inspiracji i wsparcia dla urządzenia wnętrza, w którym spędzasz czas każdego dnia.

Na miejscu czeka na Ciebie młody zespół projektantów, kompleksowa oferta, zawsze nowe kolekcje płytek ceramicznych oraz armatura dostępna w szerokim zakresie. Szczególną uwagę zwróć na serie produktów, które sprzedajemy na wyłączność w Polsce!

JETA salon łazienek we Wrocławiu świadczy szereg usług niezbędnych przy remoncie i wyposażaniu wnętrz.

1. Szykujemy BEZPŁATNĄ wizualizację pomieszczenia zgodnie z Twoimi potrzebami i życzeniami, naszą wiedzą i doświadczeniem.
2. Składamy zamówienie proponując konkurencyjne ceny.
3. Zapewniamy transport wybranego asortymentu.

Slider

Fachowcy i wizualizacja

Na kilkuset metrach kwadratowych przygotowujemy niepowtarzalne boksy łazienkowe, pozwalające inspirować Twoją wyobraźnię. Spotkasz u nas fachowców, którzy bezpłatnie zaprojektują Twoją łazienkę w oparciu o Twój własny koncept, czy obejrzane podczas odwiedzin w salonie prezentacje.

 

 

Zobacz inne materiały związane z salonem

 

Kto ma stoisko na Warsaw Home 2019?

Warsaw Home to prestiżowe międzynarodowe targi związane z designem wnętrz. Podczas kilku dni w halach Ptak Warsaw Expo spotkasz projektantów oraz producentów z kraju i zagranicy. Wśród nich firmy z oferty salonów JETA!

0 komentarzy
kolekcja arty

Kolekcja Arty. Biel w autorskiej ofercie JETA

Arty to przede wszystkim magia szczegółu. Szczegół natomiast jest tym bardziej widoczny, im więcej… bieli go otacza. W ten sposób znasz już sekret własnej kolekcji JETA. Zapraszamy po więcej!

0 komentarzy
łazienka z kolekcją własną

Łazienka z kolekcją własną Arty z pralką i suszarką

Łazienka z kolekcją własną zamawiana przez Klienta jest zawsze niepowtarzalna, bowiem tylko w salonie JETA kupi wybrane płytki w Polce. Zobacz projekt z kolekcją Arty!

0 komentarzy
stelaż podtynkowy

Jaki stelaż podtynkowy wybrać i dlaczego? Ranking JETA

Stelaż podtynkowy jest obecnie standardem w łazienkach remontowanych po 2018 roku. Nie wyparł i pewnie jeszcze długo nie wyprze tradycyjnej konstrukcji, ale jest wart uwagi. Dowiedz się dlaczego!

0 komentarzy
płytki Cerrad

Płytki Cerrad w projektach JETA

Płytki Cerrad to popularne produkty wykorzystywane w łazience. Artykuł pokazuje wybrane wizualizacje z tym obowiązkowym elementem. Dekorują, ale i zapewniają bezpieczeństwo, ułatwiają zachowanie higieny pomieszczenia.

0 komentarzy
mała łazienka, łazienka 3 mkw, kabina Radaway

Łazienka 3 mkw z kabiną Radaway

Jakie wybory dokonane wspólnie z Klientami, zadecydowały o tym, że ich łazienka 3 mkw jest funkcjonalna i przytulna? Sprawdź wykorzystane elementy wyposażenia i markę płytek!

0 komentarzy