Wrocław salon łazienek, ul. Brucknera

 

AKTUALNOŚCI

JETA ul. Brucknera 25-43 Wrocław

786 111 534 brucknera@jeta.pl

Wirtualna wycieczka

Godziny otwarcia:

pon. – pt. 1000 – 2000
sob. 1000 – 1800
nd. 1000 – 1600

JETA Brucknera Wroclaw
JETA Brucknera Wroclaw

 

Od maja 2016 roku.

W ramach zakupu kafli proponujemy naszym klientom bezpłatne porady architekta wnętrz. Jeśli brakuje Ci pomysłu na piękną i elegancką łazienkę doradzimy jak efektywnie wykorzystać każdy metr twojej łazienki. A może masz małą łazienkę w bloku? – dla nas to nie problem 🙂 zapraszamy! Salon łazienke Wrocław ul. Brucknera 25-43. Miło nam poinformować, że jesteśmy w chwili obecnej jedynym dystrybutorem firmy Marmorin Design na województwo dolnośląskie

Cerrad to jeden z naszych dostawców płytek ceramicznych nie tylko do łazienki. Produkty tej marki bardzo często są stosowane na zewnątrz budynków (hole, tarasy, parkingi, garaże), ze względu na odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Cerrad to także marka wysokiej jakośći i nowoczesnego designu. We Wrocławiu bardzo ciężko znaleźć produkty marki Cerrad, tym nie mniej firma Jeta, zaprasza do oglądnięcia nowoczesnego wzornictwa tej marki w swoich salonach łazienkowych.

wrocław salon łazienek

Jak urządzimy Ci małą łazienkę?

Małe łazienki z prysznicem to niejednokrotnie duże wyzwanie dla projektanta i inwestora. Mamy małą przestrzeń łazienkową a musimy zmieścić w niej kabinę prysznicową, wannę, umywalkę i nie jednokrotnie także pralkę. Robi nam się problem, jeśli przy małej łazience mamy do dyspozycji 3 lub 4 m2 powierzchni, dlatego warto z uwagą podejść do rozmieszczenia szczególnie dużych elementów armatury sanitarnej. Z naszych obserwacji wynika, że klienci dość często rezygnują z wanny na rzecz kabiny prysznicowej, która zajmuje najmniej miejsca a może stać się oazą relaksu. Wanna to dodatek luksusu, na który stać osoby mające dużą łazienkę, – ale czy to tak naprawdę luksus? W dzisiejszych czasach, pośpiech i brak czasu to niejednokrotnie wykładnik decyzji czy stawiać na wannę czy kabinę. Oczywiście w 90 % wygrywa kabina prysznicowa.mała łazienka wrocław

Następnym etapem to wybór umywalki i często mebla łazienkowego, na którym ma stać nasza umywalka, lub zostanie “wpuszczona” w środek mebla. W ogólnodostępnych ofertach salonów łazienkowych oferta na meble łazienkowe i umywalki jest bardzo bogata. My polecamy meble łazienkowe z fabryki Deftrans, Koła,   Opoczna czy Cersanitu, które nie jednokrotnie przewyższają walorami estetycznymi marki bardziej kosztowne. Wybór jest naprawdę szeroki. Nie zapominajmy o armaturze łazienkowej – bateria w ścianie czy mocowana w umywalce, bateria prysznicowa zewnętrzna, czy niewidoczna dla oka.  Pamiętajmy o szczegółach, o które warto zadbać remontując swoją małą łazienkę.

Inspiracji w naszych salonach łazienkowych JETA łatwo znaleźć a gdyby i te zawiodły warto poprosić o projekt łazienki naszego architekta, który z chęcią pomoże w doborze łazienki. Zapraszamy do salonu łazienkowego Wrocław JETA.

PROJEKTANCI:

Michał Głąb

Katarzyna Szmytkowska