Salon łazienek w Poznaniu

JETA Al. Solidarności 34, Poznań


Godziny otwarcia:

pon. – sob. 1000 – 2000
nd. 1000 – 1800

mobile: 510 207 346

e-mail: poznan@jeta.pl


Przyjdź zobaczyć kolekcje własne marki JETA!

Mamy płytki, których nie ma nikt inny w Polsce!

Galeria Polskie Meble to przestronne centrum handlowe w Poznaniu. Dysponuje wygodnym wejściem oraz własnym przestronnym parkingiem. Wybór lokalizacji dla naszego salonu łazienek JETA nie był przypadkowy. Cenimy sobie prestiżowych sąsiadów, dogodny dojazd, łatwość poruszania się po budynku.

Fachowcy i wizualizacja

Na kilkuset metrach kwadratowych przygotowujemy niepowtarzalne boksy łazienkowe, pozwalające inspirować Twoją wyobraźnię. Spotkasz u nas fachowców, którzy bezpłatnie zaprojektują Twoją łazienkę w oparciu o Twój własny koncept, czy obejrzane podczas odwiedzin w salonie prezentacje.

Salon łazienek w Poznaniu to autorskie kolekcje i znane marki pod jednym dachem

Odwiedzając salon łazienek w Poznaniu obejrzysz własne kolekcje płytek łazienkowych, których nie proponuje nikt inny w Polsce! JETA na bazie własnych doświadczeń, uwag klientów i wypracowanego dzięki temu stylu – zaproponuje Tobie jako jednemu z pierwszych ciekawe rozwiązania kolorystyczne i strukturalne.

Jeśli jednak wolisz marki dostępne na rynku znaczenie dłużej, jak Tubądzin, Paradyż, Cerrad, Ceramstic i inne – nic nie stoi na przeszkodzie. Sumujemy w salonie ofertę dostępną na rynku z Twoimi oczekiwaniami i nie jest to lanie wody z prysznica, a fakty!

Boksy ekspozycyjne to nie tylko okazja do zobaczenia wyposażenia na własne oczy, ale również inspiracja do połączeń poszczególnych elementów wew wnętrzu.
Chcesz sprawdzić, jak nowoczesne propozycje wyglądają na żywo? Przyjdź do salonu łazienkowego w Poznaniu, kto wie może nawet skusisz się na lustrzaną kabinę…
Wizyta w salonie to okazja do obejrzenia nie tylko propozycji zestawień wyposażenia, ale także wanien, kabin prysznicowych, umywalek.

Przeczytaj także: