Salon łazienek w Poznaniu

JETA Al. Solidarności 34, Poznań


WKRÓTCE OTWARCIE

TYMCZASEM odwiedź salon w Komornikach


Przyjdź zobaczyć kolekcje własne marki JETA!

Mamy płytki, których nie ma nikt inny w Polsce!

Galeria Polskie Meble to przestronne centrum handlowe w Poznaniu. Dysponuje wygodnym wejściem oraz własnym przestronnym parkingiem. Wybór lokalizacji dla naszego salonu łazienek JETA nie był przypadkowy. Cenimy sobie prestiżowych sąsiadów, dogodny dojazd, łatwość poruszania się po budynku.

Fachowcy i wizualizacja

Na kilkuset metrach kwadratowych przygotowujemy niepowtarzalne boksy łazienkowe, pozwalające inspirować Twoją wyobraźnię. Spotkasz u nas fachowców, którzy bezpłatnie zaprojektują Twoją łazienkę w oparciu o Twój własny koncept, czy obejrzane podczas odwiedzin w salonie prezentacje.

Salon łazienek w Poznaniu to autorskie kolekcje i znane marki pod jednym dachem

Odwiedzając salon łazienek w Poznaniu obejrzysz własne kolekcje płytek łazienkowych, których nie proponuje nikt inny w Polsce! JETA na bazie własnych doświadczeń, uwag klientów i wypracowanego dzięki temu stylu – zaproponuje Tobie jako jednemu z pierwszych ciekawe rozwiązania kolorystyczne i strukturalne.

Jeśli jednak wolisz marki dostępne na rynku znaczenie dłużej, jak Tubądzin, Paradyż, Cerrad, Ceramstic i inne – nic nie stoi na przeszkodzie. Sumujemy w salonie ofertę dostępną na rynku z Twoimi oczekiwaniami i nie jest to lanie wody z prysznica, a fakty!