Salon łazienek w Gostyniu

KONTAKT


Salon Jeta | Poznań Solidarności 34

Godziny otwarcia


Poniedziałek9.00 – 17.00
Wtorek9.00 – 17.00
Środa9.00 – 17.00
Czwartek9.00 – 17.00
Piątek9.00 – 17.00
Sobota9.00 – 13.00
NiedzielaZamknięte

Kierownik salonu


Joanna Hyżyk tel. 65 572 02 91

PROJEKTANCIPrzyjdź zobaczyć
kolekcje własne marki JETA!


Salon łazienek w Gostyniu to łatwo dostępny i dobrze oznaczony budynek o wielkim metrażu. Na jego terenie znajdziesz bogatą ofertę płytek i wyposażenia łazienkowego. Co więcej pracownicy pomogą Ci dokonać odpowiedniego wyboru, a nawet zaprojektować Twoje pomieszczenie.


ZOBACZ JAK DOJECHAĆ

previous arrow
next arrow
Slider

 

Salon łazienek w Gostyniu to autorskie kolekcje
i znane marki pod jednym dachem

W ofercie na terenie salonu znajdują się renomowane marki, jak Tubądzin, Paradyż, Cerrad, Ceramstic, Opoczno, Radaway, Cersanit itd. Dzięki współpracy z różnymi dostawcami, możemy zamówić specjalnie dla Ciebie wybraną kolekcję płytek, czy model wanny, którego nie znajdziesz na terenie sklepu. Korzystając z bezpłatnej usługi wizualizacji łazienki, gwarantujesz sobie dobrą cenę.

Realizujemy usługi dla klientów prywatnych. Na przykład aranżując łazienki na poddaszach, pełne wyzwań małe łazienki na parterach domów, czy obszerne salony łazienkowe, gdzie bez problemu odnajdzie się kilka osób w jednym momencie dnia. Po drugie, równie ciekawe, współpracujemy przy remontach z klientami biznesowymi. Na przykład tworzymy wspólnie projekt, potem składamy zamówienie na asortyment do łazienek firm i urzędów.

Każde nowe zlecenie jest dla nas nowa przygodą, bo Twoje wymagania będą zapewne różniły się od poprzednich klientów. Co osoba, to inny pomysł i gust. Cenimy sobie realizację tych koncepcji i chętnie doradzamy, mając na uwadze funkcjonalność łazienki i jej estetykę.

Wspólnie odmienimy wnętrze Twojej łazienki! Zatem zapraszamy do odwiedzin!

Slider

Fachowcy i wizualizacja

Na kilkuset metrach kwadratowych przygotowujemy niepowtarzalne boksy łazienkowe, pozwalające inspirować Twoją wyobraźnię. Spotkasz u nas fachowców, którzy bezpłatnie zaprojektują Twoją łazienkę w oparciu o Twój własny koncept, czy obejrzane podczas odwiedzin w salonie prezentacje.