łazienki gostyń

Gostyń salon łazienek JETA. Zapraszamy!

JETA Gostyń salon łazienek

ul. Ogrodowa 9 

Godziny otwarcia:

pon. – pt. 900 – 1700
sob. 900 – 1300

mobile: 604 953 928

e-mail: gostyn@jeta.pl

Wirtualna wycieczka

gostyń salon łazienek, łazienki w gostyniu

Informacje o salonie

Salon łazienek w Gostyniu to łatwo dostępny i dobrze oznaczony budynek o wielkim metrażu. Na jego terenie znajdziesz bogatą ofertę płytek i wyposażenia łazienkowego. Co więcej pracownicy pomogą Ci dokonać odpowiedniego wyboru, a nawet zaprojektować Twoje pomieszczenie.

W ofercie na terenie salonu znajdują się renomowane marki, jak Tubądzin, Paradyż, Cerrad, Ceramstic, Opoczno, Radaway, Cersanit itd. Dzięki współpracy z różnymi dostawcami, możemy zamówić specjalnie dla Ciebie wybraną kolekcję płytek, czy model wanny, którego nie znajdziesz na terenie sklepu. Korzystając z bezpłatnej usługi wizualizacji łazienki, gwarantujesz sobie dobrą cenę.

Realizujemy usługi dla klientów prywatnych. Na przykład aranżując łazienki na poddaszach, pełne wyzwań małe łazienki na parterach domów, czy obszerne salony łazienkowe, gdzie bez problemu odnajdzie się kilka osób w jednym momencie dnia. Po drugie, równie ciekawe, współpracujemy przy remontach z klientami biznesowymi. Na przykład tworzymy wspólnie projekt, potem składamy zamówienie na asortyment do łazienek firm i urzędów.

Każde nowe zlecenie jest dla nas nowa przygodą, bo Twoje wymagania będą zapewne różniły się od poprzednich klientów. Co osoba, to inny pomysł i gust. Cenimy sobie realizację tych koncepcji i chętnie doradzamy, mając na uwadze funkcjonalność łazienki i jej estetykę.

Wspólnie odmienimy wnętrze Twojej łazienki! Zatem zapraszamy do odwiedzin!

PROJEKTANCI: Joanna Wierzbicka