cyrkiel

PROJEKTANCI

Poznaj bliżej naszych projektantów!

Projektowanie łazienki nie jest łatwym procesem. Wymaga dużej wyobraźni i przewidywalności możliwych sytuacji. Należy pamiętać o funkcjonalności naszej łazienki biorąc pod uwagę jej metraż ilość domowników i ich przyzwyczajenia. Pamiętajmy, że łazienkę robimy na lata.

Naszym klientom oferujemy gratisowy projekt łazienki wykonany przez doświadczonych i utalentowanych projektantów.
Aby rozpocząć realizację projektu, wystarczy wypełnić kartę projektową dostępną na naszej stronie i zapoznać się z regulaminem projektowania.

Zobacz projekty wykonane przez naszych projektantów!


projektant

Monika Piec

Jestem osobą kontaktową, zawsze uśmiechniętą. Potrafię słuchać i zrozumieć potrzeby klienta. Stworzę wyjątkowy projekt na każde możliwości finansowe.

Każde zdanie jest dla mnie ważne i każdego klienta traktuję indywidualnie, koncentrując się na jego wyśnionych wizjach nowych przestrzeni.


Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

724 290 153 odolanowska@jeta.pl
projektant

Katarzyna Mrozinska

Katarzyna… 17 lat doświadczenia w projektowaniu mebli na zamówienie.

Teraz z uśmiechem podjęła nowe wyzwanie… Z pełnym zaangażowaniem odkrywa wspaniały świat łazienek.


Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

601 594 845 kmrozinska@jeta.pl
projektant

Kinga Jaworska

Wiedza zdobyta na kierunku projektowanie i kreacja mody, wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, zdolności plastyczne, poczucie estetyki oraz pasja do tańca, mają niewątpliwy wpływ na zaangażowanie, jakie wkładam w projektowanie wnętrz.
Koncentruję się przede wszystkim na potrzebach klienta, jego wizji przyszłego,niepowtarzalnego pomieszczenia, sugerując jednocześnie najlepsze rozwiązania pod względem doboru materiałów, kolorystyki oraz wykończenia.


Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

62 730 08 47 zameczek@jeta.pl
projektant

Katarzyna Szmytkowska

Architekturę wnętrz we Wrocławiu ukończyłam z wyróżnieniem. Współpracując z klientem szczególną uwagę zwracam na odpowiednią komunikację, tak aby sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Dzięki temu równie ważnym celem w procesie projektowym jest dla mnie uzyskanie niepowtarzalnej, funkcjonalnej, a zarazem komfortowej przestrzeni. Wszystkie projekty tworzę z pasją, więc licząc na powstanie następnego, wyjątkowego projektu serdecznie zapraszam do współpracy.

Miejsce pracy: Wrocław

786 111 534 kszmytkowska@jeta.pl
projektant

Małgorzata Górniak

Jedną z najważniejszych kwestii jest estetyka, nigdy o niej nie zapominam. Równocześnie troszczę się o szczegóły i funkcjonalność pomieszczeń.

Każdy mój projekt jest tworzony z pasją i wielkim zaangażowaniem. Zachęcam do współpracy!


Miejsce pracy: Wrocław

71 34 61 215 mgorniak@jeta.pl
projektant

Michał Głąb

Z wykształcenia jestem architektem, ale od zawsze interesowały mnie wnętrza, co z czasem stało się moją pasją.

Lubię majsterkować i tworzyć wyjątkowe elementy do swoich projektów, co sprawia, że projekty są oryginalne i niepowtarzalne. Serdecznie zapraszam do współpracy.


Miejsce pracy: Wrocław

786 111 534 mglab@jeta.pl
projektant

Weronika Kazieko

Dusza artystyczna zamknięta w niewielkim ciele. Począwszy od śpiewu, poprzez rysunek, malarstwo rzeźbę i ukończenie kierunku Architektura Wnętrz - przekładam pomysły na jedyną i niepowtarzalną wizję na funkcjonalne i dostosowane do potrzeb klienta pomieszczenie. W branży najważniejsze jest to, aby architekt wyprzedzał panujące trendy oraz wdrażał i udoskonalał je w projektach. Dlatego też, zapraszam do miłej współpracy.

Miejsce pracy: Poznań - Komorniki

575 002 252 wkazieko@jeta.pl
projektant

Paulina Pańczak

Jestem estetką, pragnącą nadawać dobry smak zwykłej codzienności. Ważne jest dla mnie zachęcenie ludzi do uczynienia otaczającej ich przestrzeni bardziej ekscytującą. W swojej pracy dążę do stworzenia dobrego projektu i spełnienia oczekiwań klienta.

Miejsce pracy: Poznań - Komorniki

575 002 252 ppanczak@jeta.pl
projektant

Wojciech Zatorski

Projektowanie wnętrz jest moją pasją, którą rozwijam już od kilku lat. Zdobyta wiedza w trakcie studiowania historii sztuki, oraz moje zamiłowanie do architektury i designu, ułatwia mi zrozumienie potrzeb klienta. Do każdego projektu podchodzę z ogromną pasją i zaangażowaniem. W zależności od preferowanego stylu, staram się oddać charakter i osobowośc nawet najbardziej wymagającego klienta, zachowując przede wszystkim funkcjonalność projektowanego wnętrza.
Serdecznie zapraszam do współpracy.

Miejsce pracy: Wrocław

731 824 484 wzatorski@jeta.pl
projektant

Wioleta Musiał

Kreatywnie z wizją to motto, które przyświeca mi przy rozpoczęciu każdego nowego projektu. Z wielką pasją i zaangażowaniem podchodzę do wszystkich nowych wyzwań, jakimi są państwa oczekiwania co do wyglądu nowej łazienki. Moje projekty tworzone są według trzech zasad:
-
stylowo
- niekonwencjonalnie
- na kążdą kieszeń
Co pozwala stworzyć wnętrze dla Państwa potrzeb i gustów.

Miejsce pracy: Ostrzeszów

606 395 254 wmusial@jeta.pl
projektant

Dawid Gębski

Mój zawód nie jest moją pracą – to moja pasja. Z wykształcenia projektant wnętrz oraz architekt krajobrazu. Od dziecka wiedziałem, że moim powołaniem jest tworzenie pięknych przestrzeni. Cechy, które mnie charakteryzują to: punktualność, profesjonalizm oraz głowa pełna pomysłów. W wolnych chwilach przemierzam świat w celu poznawania nowych miejsc, kultur oraz obyczajów.

Miejsce pracy: Poznań - Komorniki

575 002 252 dgebski@jeta.pl
projektant

Milena Aksamit

Architekturę wnętrz ukończyłam we Wrocławiu. Moje optymistyczne podejście do życia oraz doświadczenie w połączeniu z profesjonalizmem i pasją to gwarancja kreatywnej pracy nad projektem. Uważnie słucham Klienta aby móc wydobyć z projektowanej przestrzeni jak najwięcej i w efekcie stworzyć wnętrze funkcjonalne, które sprosta wszystkim wymaganiom. Każdy kolejny projekt to nowe doświadczenia, nowe wyzwania, które pozwalają stworzyć coś niepowtarzalnego. Zapraszam do współpracy.

Miejsce pracy: Wrocław

786 111 534 maksamit@jeta.pl
projektant

Paulina Orpel

"Najważniejsze jest dla mnie aby pomieszczenia, w których przebywamy były funkcjonalne, komfortowe i przestrzenne, a klamrą łączącą te elementy ma być oryginalność. Istotnym elementem mojego działania jest indywidualne podejście do klienta.

W procesie projektowym niezwykle ważny jest bezpośredni kontakt z Inwestorami, to ich osobowość, pasje, potrzeby oraz wymagania są najbardziej inspirujące i mają decydujący wpływ na całokształt projektu. 

Zapraszam :) "

Miejsce pracy: Krotoszyn

509603194  porpel@jeta.pl
projektant

Łukasz Maślerz 

Jestem absolwentem wydziału architektury i urbanistyki. W zawodzie łącze wszystkie swoje pasje. Dużą uwagę przykładam do detalu ale przede wszystkim do ergonomii, czyli kwestii najważniejszej we wnętrzach a szczególnie w łazience. Słucham, zapamiętuje i tworzę dla Państwa wnętrza niepowtarzalne, spełniające wszystkie wymagania użytkowników. Moje pomysły nigdy się nie kończą ponieważ rozwijają mnie moje pasje; nie tylko projektuje ale również boksuję i tatuuję. Jeżeli zależy Państwu na nietuzinkowym projekcie, Zapraszam do współpracy !

Miejsce pracy: Wrocław, al. Brucknera 25-43

786 111 534 lmaslerz@jeta.pll
projektant

Diana Kwiatkowska

Jestem absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Projektowanie jest moją życiową pasją! Od kilku lat jestem oddana wnętrzom – dziedzinie architektury, która jest najbliższa człowiekowi i szczególnie istotna w spełnianiu jego wciąż zmieniających się potrzeb. W pracy poszukuję niestandardowych rozwiązań. Staram się mieć zawsze otwartą głowę i nie powielać pomysłów, aby każdy klient otrzymał ode mnie coś wyjątkowego – urzeczywistnienie swoich marzeń o pięknym i funkcjonalnym wnętrzu.

Miejsce pracy: Warszawa

533 358 982  dkwiatkowska@jeta.pl
projektant

Anna Walendzik

Ukończenie studiów na kierunku architektura wnętrz pozwoliło mi rozwinąć zdolności plastyczne i wrażliwość estetyczną, a także nabyć fachowej wiedzy z zakresu ergonomii i projektowania. W pracy stawiam na kontakt z klientem starając się łączyć te cechy, by móc tworzyć wnętrza funkcjonalne i estetyczne, które oddają charakter domowników oraz sprostają ich potrzebom.

Miejsce pracy: Wrocław

731 824 484 awalendzik@jeta.pl