Po wakacjach mamy pełno nowości od producentów płytek

Opublikowany : 2018-09-12 10:03:22
Kategorie : Blog-Łazienki Rss feed

Po wakacjach mamy pełno nowości od producentów płytek

Pełno nowości w ofercie Paradyż 

Z klasycznej kolekcji glazury polskiej marki wyróżnić należy wiecznie modny styl skandynawski. Odkąd pojawił się wraz ze sklepami z półwyspu, Polacy zachłysnęli się jego prostotą i pomysłowością. W lipcu marka chwaliła się kolekcją Loft dedykowaną wnętrzom industrialnym i skandynawskim właśnie. Ceramiczne drewno, czy kafle odwzorowujące ceglaną ścianę, są tym, czego często szukamy a dotąd nie zawsze dało się zastosować w łazience. 

Płytek drewnopodobnych nie trzeba impregnować, cegła nie nasiąknie wodą. Wszystko zakłada kafelkarz według wytycznych w projekcie, a Ty potem cieszysz się nietuzinkowym wnętrzem. 

Wyborem dla podróżników, ceniących egzotyczne krajobrazy może być kolekcja Martynika, przypominająca spokój oceanu, czy gorące słońce. Pastelowe wspomnienia ubierzesz w strukturalny wzór na płytce lub wyciszysz się całkowicie wypoczywając w otoczeniu gładkich powierzchni. 

To nie wszystkie propozycje. Zapytaj w salonach JETA, w pobliżu swojego miejsca zamieszkania, co jeszcze ciekawego pojawiło się w ofercie! 

Nowości marki Cerrad 

Inspiracją numer jeden dla wielu projektantów jest natura. Człowiek jest częścią natury i czuje się wśród niej najlepiej. Co sezon pojawiają się coraz bardziej perfekcyjne odwzorowania. Tak jest w przypadku kolekcji Tacoma, proponującej 3 formaty płytek o strukturze i w 5 kolorach do złudzenia przypominających rozłupany kamień. Powierzchnia płytek jest matowa, ma charakterystyczną strukturę i intrygujące błyszczące drobinki hematytu. 

O nowej marce Cerrad - Ultime pisaliśmy jakiś czas temu. Artykuł spotkał się z zainteresowaniem, czytelników, dlatego nadmieniamy, że dostępne jest rozszerzenie kolekcji Concrette. 4 warianty kolorystyczne - gris, grafit, antracyt oraz beige, w wykończeniu matowym oraz polerowanym w 8 nowych rozmiarach - 60x60 cm, 80x80 cm, 60x120 cm, 60x180 cm, 120x120 cm, 120x240 cm, 120x270 cm. 

Drugą nowością, na którą pragniemy zwrócić Twoją uwagę jest nowa odsłona kolekcji Tonella i Acero. Są to podłużne płytki o wymiarach 160x20 cm, gres podbarwiany o rysunku drewna - widoczne na grafice promującej ten wpis.  

nowości tubądzin

Tubądzin dla wielu gustów 

Kolekcja Organic Matt, której przykładową aranżację widzisz na powyższej grafice u dołu, to także inspiracja kamieniem. W ramach kolekcji dostępne są także szklane listwy, a trzeba przyznać że elementy ze szkła pojawiają się u producentów coraz częściej, więc coś jest na rzeczy... 

Unit plus, jak widzisz, to patchwork, aż 20 różnych dekorów, z których ułożysz mozaikę zgodną ze swoim gustem. Może być absolutnie pomieszana lub według symetrycznego schematu. Możesz wybrać 1 dekor, 10 albo 18, ile chcesz. W prezentowanej aranżacji wykorzystano kolorową kompozycję do ozdobienia ściany we wnęce kąpielowej.

Udostępnij tę treść