Kup płytki Paradyż w salonie JETA i wygrywaj nagrody!

Opublikowany : 2018-05-09 10:27:26
Kategorie : Aktualności JETA Rss feed

Kup płytki Paradyż w salonie JETA i wygrywaj nagrody!

Poza 10.000 zł na wakacje, co tydzień możesz otrzymać 1.000 zł na zakupy w Ikea a codziennie 100zł na zakupy w Rossmannie. Przyznasz, że z takim pakietem nagród, Twoja łązienka będzie wyposażona absolutnie we wszystko, czego zapragniesz, od płytek Paradyż oczywiście przez sprzęt AGD, praktyczne skandynawskie dodatki oraz ulubione kosmetyki!

Czy warto wybierać płytki Paradyż?

Kup płytki ścienne, podłogowe, a nawet elementy dekoracji do łazienki, kuchni, na taras, hol lub do salonu. Wybieraj spośród setek wzorów i kolorów, aby dopasować kafle do swojego wnętrza. Poza możliwością wygranej w konkursie możesz również liczyć na doskonałą jakość płytek, które posłużą Ci przez wiele lat. - przyznasz, że to ciekawa propozycja!
Sezon remontowy w pełni. Zakupy w salonach i sklepach proponujących materiały budowlane czy remontowe opiewają na coraz to większe kwoty. To dobry moment na skorzystanie z okazji, która trafia się raz na kilka lat, czyli w momencie odświeżanai domu, czy mieszkania.

Płytki Paradyż są dostepne na rynku od wielu lat. W tym czasie zyskały swoich zwolenników. Co więcej marka rozbudowuje swoją ofertę zgodnie z modą i potrzebami klientów. Sprawdź, gdzie najbliżej Ciebie jest salon JETA i obejrzyj "na żywo" płytki łazienkowe oraz propozycje ich wykorzystania w boksach ekspozycyjnych.

Najważniejsze warunki, jakie powinien spełniac uczestnik konkursu to:

  • bycie osobą fizyczną pełnoletnią zamieszkałą na stałe w Polsce,
  • do 30 września 2018 roku zarejestrować zakup na stronie #ParadyżWMoimStylu, im wcześniej, tym większa szansa na więcej losowań,
  • kupic płytki Paradyż za minimum 700zł na jednym dowodzie zakupu (paragon/faktura).

Pełen regulamin konkursu przeczytasz klikając w link: zasady konkursu #ParadyżWMoimStylu.

Udostępnij tę treść