Maj bez VAT z Novellini w salonach łazienek JETA

- Kategorie : AKTUALNOŚCI

Maj to doskonały miesiąc na przygotowanie i przeprowadzenie remontu lub metamorfozy łazienki. Przygotowaliśmy z marką Novellini nową ofertę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Novellini marka z tradycjami

W salonach łazienek JETA znajdziesz ofertę międzynarodowych producentów. Taką firmą, która ma w naszym kraju swój oddział jest Novellini. To producent wyposażenia łazienek odpowiadających potrzebom klienta XXI wieku. Jeśli celebrujesz relaks i szukasz nowoczesnych rozwiązań, to z pewnością Novellini trafi w Twoje zainteresowania.

Od pół wieku projektanci Novellini pracują nad wykorzystaniem trwałych materiałów wysokiej jakości dla Twojego komfortu, ale i odpowiadające stylowi wnętrza, jakiego oczekujesz. W 1976 roku powstała ich pierwsza kabina prysznicowa a dziś proponują wanny wellness i ścianki walk-in w rozmaitych konfiguracjach.

Atuty produktów Novellini

  • nowoczesny design, który dzięki prostej formie potrafi zrobić największe wrażenie na użytkownikach łazienki,
  • możliwość dopasowania rozmiarów, rodzajów wykończeń i dodatkowych akcesoriów, szczególnie w przypadku kabin prysznicowych i ścianek walk-in,
  • funkcjonalność na miarę XXI wieku czerpiący z poszukiwania równowagi według podejścia wellness, holistycznej troski o organizm,
  • w maju 2020 roku w salonach JETA kupisz asortyment Novellini taniej o wartość podatku VAT.

Asortyment Novellini w łazienkach projektowanych w JETA

Divina - ulubiona wanna naszych klientów

divina novellini

Ścianka vs. kabina

Ścianka walk-in Novellini Kuadra H
Kabina Novellini Young

Zwróć uwagę jak bardzo produkty Novellini potrafią scalić się ze stylem zaproponowanym dla danej łazienki. Widzisz 4 różne kolorystycznie propozycje, widzisz różne style a wanna, kabina, czy ścianka doskonale oddaje zamysł projektantów tych wnętrz.

.

Dodaj komentarz

1 komentarze

Lena Murawska - 2020-05-07 11:19:48


Zapraszamy do salonów!