Kwiecień bez VAT - łazienka taniej o wartość podatku VAT

- Kategorie : AKTUALNOŚCI

Kwiecień bez VAT to nasza specjalna promocja na zakupy drogą elektroniczną lub przez telefon. Wybrane elementy wyposażenia łazienki, płytki ceramiczne lub kompletna łazienka bez VAT do zamówienia od 1 do 30 kwietnia 2020 r. Zapraszamy!

Co trzeba zrobić, by skorzystać z promocji Kwiecień bez VAT?

Promocja kwietniowa obowiązuje tylko przy zamówieniu złożonym przez: e-mail, telefon oraz Messenger.

Kontaktując się z zespołami salonów łazienek JETA bez wychodzenia z domu, otrzymasz ofertę cenową na zamówiony towar pomniejszoną o wartość podatku VAT. Zamówienie zdalne jest warunkiem niezbędnym do otrzymania zniżki.

KROK 1.
Nawiąż kontakt z wybranym salonem

KROK 2.
Zweryfikuj swoje potrzeby

Jeśli potrzebujesz projektu z chęcią wykonamy go on-line według zasad projektowania w JETA. Udostępniamy także katalog kolekcji własnych. Zawiera on wyjątkowe płytki ceramiczne z zagranicznych kolekcji, które są dostępne w 48h dzięki sprawnemu systemowi realizacji zamówień między naszymi magazynami na terenie Polski.

amazonia zyx

KROK 3.
Złóż zamówienie

Zamów potrzebny towar telefonicznie lub mailowo. Czekamy na Twój kontakt z głowami pełnymi pomysłów, oryginalnymi produktami oraz wiedzą i doświadczeniem tak ważnymi przy przygotowywaniu inwestycji na lata, a takowa jest łazienka! Nasi konsultanci i projektanci odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania.

KROK 4.
Skorzystaj z promocji Kwiecień bez VAT

Na etapie uzgadniania kosztorysu zgłoś chęć skorzystania z naszej kwietniowej okazji a promocja łazienka bez VAT zostanie uwzględniona. Pamiętaj, że nie łączy się ona z innymi promocjami obowiązującymi w salonie, z którym się kontaktujesz. Dostajesz od nas szansę uzyskania najlepszej ceny na rynku!

KROK 5.
Odbierz towar w salonie łazienek JETA

KROK 6.
Przeprowadź metamorfozę swojego wnętrza

KROK 7.
Ciesz się swoją nową łazienką :)

Jesteśmy także na Instagramie i LinkedIn. Jeśli korzystasz z tych social mediów, to napisz do nas za ich pośrednictwem. Wówczas przekierujemy Cię we właściwe miejsce.
Zapraszamy do obserwowania nas we wszystkich mediach społecznościowych! Dzięki temu nie przegapisz kolejnych okazji!

Dodaj komentarz