Kabiny Radaway z czarnymi dodatkami - hit wśród nowości!

Opublikowany : 2018-09-21 12:00:31
Kategorie : Blog-Łazienki Rss feed

Kabiny Radaway z czarnymi dodatkami - hit wśród nowości!
Nowość września 2018 i trzeba przyznać - odważne rozwiązanie. 

Nie jest niczym nowym wybieranie do łazienki czarnych płytek. Klienci przyzwyczaili się już do czarnych dodatków, a nawet proponowanej im armatury w kolorze najciemniejszym z możliwych. Przyszedł czas, by spróbować czegoś jeszcze bardziej oryginalnego - czarnych elementów przy kabinach prysznicowych.

Dlaczego warto zauważyć kabiny Radaway?

Kabiny Radaway dodają aranżacji łazienki pazur i zarazem pewien rodzaj elegancji i dystyngowania. Są czymś nowym na rynku wnętrzarskim, a zarazem odwołują się do ponadczasowych rozwiązań kolorystycznych.

Oferta pozwala dopełnić ten ostatni element w łazience inspirowanej stylem industrialnym. Podobnie w przypadku monochromatycznych upodobań. Czarno-białe wnętrza są efektowne, gdy pierwszy z kolorów nie gra głównej roli a tworzy rysunek kształtów. Tak jest w przypadku kabin z 3 kolekcji Modo New, Essenza New oraz Idea.

W jaki sposób wykorzystano czerń?

Przede wszystkim profile i wsporniki trzymające tafle przezroczystego szkła są własnie w kolorze czarnym. Na uwagę zasługuje kabina walk-in Modo New, gdzie szklana ściana jest okratowana czarnym profilem a podtrzymywana z jednej strony czarnym wspornikiem mocowanym do ściany.

Modo New

W kabinie Idea Black wykorzystano profile w kolorze czarnym. Użyto ich jako ramy szklanych drzwi. Ten sam kolor ma rączka do otwierania kabiny. Rozwiązanie to dodaje wnętrzu charakteru, a zarazem podkreśla klasyczny lub minimalistyczny wystrój. 

Podobne zabiegi designerskie zastosowano w kabinach Essenza New. Czarne są profile mocujące szklane drzwi do ściany oraz gałki pozwalające wejść do i wyjść spod prysznica. Wyróżnikiem są czarne zawiasy.

Udostępnij tę treść