wizualizacja małej łazienki

Wizualizacja małej łazienki w bloku mieszkalnym

Wizualizacja małej łazienki to projekt wykonany w salonie łazienek JETA na Karmelkowej we Wrocławiu. To aranżacja wnętrza o pow 3,6 m2 dla dojrzałej kobiety. Zobacz wszystkie rzuty!

To jedna z wielu łazienek realizowanych dla mieszkańców osiedli. Przygotowaliśmy też wpis ilustrujący kilkadziesiąt rozwiązań, jakie możesz zastosować w swojej łazience w bloku mieszkalnym.

Mała łazienka w bloku o metrażu 3,60 m2 dla dojrzałej kobiety. Klientce zależało na klasycznej bardzo jasnej przestrzeni, zdecydowałyśmy się na białe płytki Bloom Moon 31,6×100 i delikatny wzór na płytkach Arty Kyoto 29,5×90, dodający wnętrzu kobiecości znajdujący się na ścianie z lustrem i umywalką. Przytulności wnętrzu dodają płytki imitujące drewno ułożone w “jodełkę”. Wprowadzenie koloru ciemnej zieleni w postaci dodatków nadało wnętrzu charakteru.

Płytki gładkie białe na ścianach: Bloom Moon 31,6×100. Płytki na ścianie przy lustrze: Arty Kyoto 29,5×90, płytki podłogowe i na ścianie w kabinie: Cerrad, Catalea Desert 90×17,5.

Wyposażenie: kabina Radaway Fuenta New KDJ 80×1002. System prysznicowy natynkowy Omnires Y1244X chrom. Umywalka Elita Piazza 60. Szafka umywalkowa Elita Look 60 biel. Bateria umywalkowa Excellent Oxalia chrome. Słupek wiszący Elita Look 30 biel. Miska wc wisząca Excellent Ness 50×34,5. Grzejnik łazienkowy Excellent Meteor 85 cm biały soft.

wizualizacja małej łazienki
previous arrow
next arrow
Slider
 

wizualizacja: Aleksandra Maszkowska (salon łazienek ul. Karmelkowa Wrocław)

Zapytaj o ofertę! mobile: 731 824 484 lub e-mail: amaszkowska@jeta.pl

Inne projekty łazienek w bloku

.

Dodaj komentarz