wąska łazienka w kamienicy

Wąska łazienka w kamienicy z płytkami Inpoint Tubądzin

Wąska łazienka nie należy do najbardziej ustawnych pomieszczeń w mieszkaniu. Dodatkowo łazienka w kamienicy jest wysoka. O co zadbała tu projektantka JETA?

Więcej o wnętrzu

Podłużne pomieszczenia, szczególnie takie, gdzie wskazana jest przestrzeń i wygoda użytkowania to nie lada wyzwanie dla niejednego właściciela domu i mieszkania…

Wąska łazienka w kamienicy, którą widzisz na wizualizacji dedykowana jest małżeństwu z dziećmi. Jej niewątpliwym atutem jest okno, mające wpływ nie tylko na wentylację, ale i dopływ naturalnego światła rozjaśniającego łazienkę. Dla zapewnienia dyskrecji i jednocześnie możliwości regulowania ilości wpadających promieni słonecznych w oknie jest żaluzja.

Płytki ceramiczne w wąskiej łazience

Spójrz jednak co stało się w pomieszczeniem, dzięki zastosowaniu jasnych drewnopodobnych płytek z kolekcji Inpoint Tubądzin. 

Obok białych płytek ściennych z tej samej kolekcji przede wszystkim rozjaśniły pomieszczenie, optycznie wydaje się szersze, w czym pomogło także zaproponowanie dużego lustra bez ram. Ponadto wyznaczyły w łazience strefy. Najgłębiej położoną przy oknie część do wzięcia prysznica. Została odgraniczona ścianką typu walk-in i wyposażona w podtynkowy zestaw prysznicowy. Druga strefa to zabudowa stelaża WC. Bardzo dobrze komponują się z blatem pod umywalką.

Na podłodze gresy z kolekcji Inpoint ułożone wzdłuż długich ścian. Od miski WC rząd gresów All in White a po stronie umywalki – ciemne płytki imitujące postarzane drewno, co pasuje do klimatu starego budynku. 

Nasza wąska łazienka w kamienicy ma 7,5 mkw.

Łazienka z płytkami Tubądzin Inpoint czeka na Ciebie w salonach JETA!

POBIERZ PDF z listą zakupów!

rabat na łazienkę

Następnie wydrukuj, przyjdź do nas, wycenimy, zamówimy i przywieziemy!

łazienka w kamienicy
inpoint tubądzin
wąska łazienka
inpoint tubądzin
inpoint tubądzin
previous arrow
next arrow
Slider
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie waska-lazienka-1024x683.jpg

Łazienka w kamienicy z armaturą Excellent

Wyposażenie: baterie łazienkowe Keria Black, umywalka Cori 61, ścianka prysznicowa Walk-in Fabrika, WC Ness, stelaż Shiro, przycisk Auro czarny, grzejnik Meteor.

wizualizacja: Martyna Werner, salon łazienek Ostrów Wlkp. ul. Poznańska 46 / ul. Gorzycka 34a

Zapytaj o ofertę! tel.: 509 433 247 lub e-mail: mwerner@jeta.pl 

Jeśli chcesz zapłacić mniej – ODBIERZ RABAT!
Znajdź salon łazienek w pobliżu!

.