Warszawa salon łazienek

JETA ul.  Marywilska 44 Warszawa

533 358 982

warszawa@jeta.pl

Wirtualna wycieczka

Godziny otwarcia:

pon. – so. 900 – 1900
nd. 1000 – 1800

Przyjdź zobaczyć kolekcje własne marki JETA!

Mamy płytki, których nie ma nikt inny w Polsce!

Takich boksów łazienkowych

jeszcze na warszawskim rynku nie było!

Własne kolekcje oraz Tubądzin, Paradyż, Cerrad, Ceramstic to tylko niektóre marki, które są z nami. Armatura sanitarna światowych marek. Projektanci gotowi do przygotowania pięknej wizualizacji.

Jeśli czeka Cię remont, lepiej nie mogłeś trafić. Salon łazienkowy JETA Warszawa. Wodny Park Handlowy. Zapraszamy 😉

500 mkw powierzchni

Lokalizacja przyjazna osobom niepełnosprawnym, na terenie Wodnego Parku Handlowego z wyposażeniem mieszkań i domów.

JETA salon łazienek Warszawa został otwarty 1 marca 2018 roku.

salon łazienek Warszawa

Warszawa salon łazienek to ogromna oferta

W Wodnym Centrum Handlowym znajdziesz wszystko by móc w pełni wybudować swój nowy dom a później go wyposażyć. W ten nowy koncept handlowy  doskonale wpisuje się JETA ze swoimi artykułami wyposażenia łazienek.

Prezentujemy kolekcje własne oraz najnowsze formaty i wzory, takich uznanych marek jak Tubądzin, Paradyż, Ceramstic, czy Cerrad. Dopełnieniem oferty jest ekspozycja kabin marki Radaway, wanien Marmorin , czy szafek łazienkowych Deftrans, a jest to tylko mała część z bogatej oferty łazienkowej salonów JETA.

Bezpłatna wizualizacja

Naszą pasją jest nie tylko sprzedawanie płytek ceramicznych, ale może przede wszystkim projektowanie i aranżacja Twojego wnętrza. To dla nas największa radość, kiedy koło oryginalnego wyglądu Twojej przyszłej łazienki udaje nam się także przemycić łazienkę pełną użytecznych rozwiązań, które pomogą każdej rodzinie w codziennych obwiązkach. By w pełni zaspokoić gusta i potrzeby naszych Klientów, korzystamy z profesjonalnego programu o nazwie CAD Dekor, dzięki któremu wykonujemy projekty i fotorealistyczne wizualizacje łazienek.

Dzięki takiemu podejściu masz pewność jak będzie wyglądać Twoja łazienka. Wspólnie możemy nanieść odpowiednie zmiany przed trudnym procesem remontowym, a także ustawić armaturę sanitarną, czy pralkę w sposób, który będzie najbardziej komfortowy dla domowników.

Warszawa salon łazienek JETA to miejsce, w którym pomożemy rozwiązać nawet największe wyzwania z Twoją dużą i małą łazienką. Nie zwlekaj z decyzją, Twoje życie może stać się komfortowe z projektantami łazienek z JETA.

salon łazienek warszawa

OTWARCIE

salon łazienek warszawa

PROJEKTANCI

Aktualności z centrum przy Marywilskiej

___________________________________________________

Marywilska 44

Trendy we wnętrzach 2018

Wodny Park Handlowy Marywilska 44 chce zainteresować swoich klientów i odwiedzających nowoczesnymi trendami w projektowaniu. Pierwsze spotkanie dotyczyło wnętrz. JETA jest częścią wspomnianego parku.

O designie dyskutowali: Ewa Mierzejewska eksperta urządzania wnętrz i projektant Tomasz Pągowski. Poglądy dyskutantów wyglądają następująco:

  • tendencje poprzednich sezonów będą się rozwijały;
  • jeśli jakaś moda trwa kilka lat, warto mieć na uwadze, co nowego pojawia się na rynku i przełamywać się, by nie zostać uznanym za staromodnego;
  • nie trzeba się bać, że to co modne w tym sezonie, będzie niemodne w kolejnym, rynek projektowania wnętrz nie jest aż tak dynamiczny i mocno zmienny, jak branżą odzieżowa,
  • inspiracje warto czerpać z targów designu i propozycji wiodących marek;
  • warto nie zagalopować się w przekonaniach związanych tylko i wyłącznie z modą, i mieć na uwadze swoje nawyki i styl życia, wnętrze powinno być praktyczne dla jego mieszkańca, czy najczęstszego użytkownika;
  • PROJEKTOWANIE BIOFILICZNE, jako powrót do natury, w przeciwstawieniu do trendów betonowych: widok na zieleń, użycie naturalnych materiałów, dużo światła naturalnego i świeżego powietrza, miękkie formy w wyposażeniu.