wanny wolnostojące

Wanny wolnostojące i ich wyjątkowa funkcja

Zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, dlaczego wanny wolnostojące są synonimem luksusu? Może dlatego, że pozwalają na długie kąpiele, a w XXI wieku czas to pieniądz? Sprawdź odpowiedź JETA!

Funkcje wanien wolnostojących

Nowoczesne wanny powstają z akrylu, kompozytów mineralnych, żeliwa oraz stali.

Wanny wolnostojące nie generują dodatkowych kosztów związanych z ich zabudową.

Wbrew pozorom w ramach każdego budżetu przeznaczonego na wannę jesteś w stanie wybrać model dla siebie. Najtańsze wanny akrylowe kosztują już kilkaset złotych. Najbardziej skomplikowane technologicznie, z licznymi udogodnieniami – kilkanaście tysięcy.

Wanna wolnostojąca może być wyposażeniem numer 1 w łazienkowym wnętrzu, jak wanna z kołnierzem Marmorin, czy mieniące się wanny Besco.

Możesz zainstalować podświetlenia LED, dzięki czemu powstaje niesamowity nastrój, szczególnie wieczorową porą sprzyjający relaksowi.

Przy wolnostojącej wannie postawisz jedną z najbardziej efektownych i modnych armatur, przypominających (zdaniem niektórych) wieszak na ubrania w stylu retro.

Odpowiednia aranżacja otoczenia pozwoli stworzyć ci niesamowite domowe spa. Dzięki naturalnym materiałom lub ich imitacjom poczujesz bliżej siebie sąsiedztwo natury.

Osadzając wannę wolnostojąca na minimalistycznym stelażu zyskujesz np. dodatkowe relingi lub rączki na powieszenie ręczników tuż przy krawędzi.

Wanny wolnostojące w projektach JETA

Przygotowaliśmy już mnóstwo łazienek z wannami wolnostojącymi. Poniżej wybrane projekty z 2020 roku. Każda z wanien znalazła swoje funkcjonalne miejsce.

Oryginalna kolorystycznie wanna wolnostojąca – bohaterka wnętrza

Wanna wolnostojąca rozszerza strefę kąpielową w łazience

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie wanna-wolnostojaca-02-1024x683.jpg

Wanna wolnostojąca w standardowej lokalizacji dla wanny w łazience

Zobacz 6 pomysłów, które najbardziej zachwyciły czytelników naszego bloga w 2019 roku!

mała łazienka, wanna wolnostojąca
przytulna łazienka, wanna wolnostojąca
kobieca łazienka, wanna wolnostojąca
wanna wolnostojąca
łazienka na poddaszu z wanną, wanna wolnostojąca
rodzinna łazienka glamour, wanny wolnostojące

Wanna w łazience ma swoje praktyczne zastosowania. Nie jest to tylko sentyment do długich kąpieli. Zobacz, jak praktycznie wykorzystujemy wanny we wnętrzach łazienkowych. Więcej przykładów znajdziesz w drugim artykule ilustrowanym aranżacjami łazienek z wannami.

.

Dodaj komentarz