łazienka na poddaszu z wanną, wanny wolnostojące

Wanny wolnostojące i ich wyjątkowa funkcja

Zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, dlaczego wanny wolnostojące są synonimem luksusu? Może dlatego, że pozwalają na długie kąpiele, a w XXI wieku czas to pieniądz? Sprawdź odpowiedź JETA!

Funkcje wanien wolnostojących

Nowoczesne wanny powstają z akrylu, kompozytów mineralnych, żeliwa oraz stali.

Wanny wolnostojące nie generują dodatkowych kosztów związanych z ich zabudową.

Wbrew pozorom w ramach każdego budżetu przeznaczonego na wannę jesteś w stanie wybrać model dla siebie. Najtańsze wanny akrylowe kosztują już kilkaset złotych. Najbardziej skomplikowane technologicznie, z licznymi udogodnieniami – kilkanaście tysięcy.

Wanna wolnostojąca może być wyposażeniem numer 1 w łazienkowym wnętrzu. Tak robią posiadacze mieniących się wanien Besco, idealnych do łazienek glamour. Niżej znajdziesz link do naszego materiału na ten temat.

Możesz zainstalować podświetlenia LED, dzięki czemu powstaje niesamowity nastrój, szczególnie wieczorową porą sprzyjający relaksowi.

Przy wolnostojącej wannie postawisz jedną z najbardziej efektownych i modnych armatur, przypominających (zdaniem niektórych) wieszak na ubrania w stylu retro.

Odpowiednia aranżacja otoczenia pozwoli stworzyć ci niesamowite domowe spa. Dzięki naturalnym materiałom lub ich imitacjom poczujesz bliżej siebie sąsiedztwo natury.

Osadzając wannę wolnostojąca na minimalistycznym stelażu zyskujesz np. dodatkowe relingi lub rączki na powieszenie ręczników tuż przy krawędzi.

Wanna w łazience ma swoje praktyczne zastosowania. Nie jest to tylko sentyment do długich kąpieli. Zobacz, jak praktycznie wykorzystujemy wanny we wnętrzach łazienkowych:

Wyjątkowe wanny wolnostojące

Gdy mówimy o wannach wolnostojących, nie sposób pominąć zachwycającej wręcz kolekcji glamour marki Besco:

Wanny wolnostojące w projektach JETA

Przygotowaliśmy już mnóstwo łazienek z wannami wolnostojącymi. Zobacz 7 pomysłów, które najbardziej zachwyciły czytelników naszego bloga!

mała łazienka, wanna wolnostojąca
Mała łazienka na poddaszu
przytulna łazienka, wanna wolnostojąca
Przytulna łazienka
łazienka na poddaszu z wanną, wanna wolnostojąca
Wanna wolnostojąca na poddaszu
kobieca łazienka, wanna wolnostojąca
Kobieca łazienka
rodzinna łazienka glamour, wanny wolnostojące
Rodzinna łazienka
wanna wolnostojąca
Łazienka w nowym budownictwie
łazienka w kolorze, wanny wolnostojące
Kobaltowa łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *