wanny excellent

Wanny Excellent w wybranych wizualizacjach JETA

Wanny Excellent są sprawdzoną częścią wyposażenia łazienki. Eleganckie, wytrzymałe, sprawdzają się w wielu wariantach ustawienia, jako wolnostojące, przyścienne lub zabudowane elementy aranżacji…

Wanny Excellent wolnostojące

Comfort Plus

Excellent jest marką, której nie trzeba przedstawiać. Za to warto skupić się na modelach wanien dostępnych obecnie na rynku.

Wanny wolnostojące, w przypadku których warto obalić mit, że nie nadają się do małych łazienek. Aktualna oferta rozmiarów i kształtów wanien pozwala lokować je nie tylko w salonach kąpielowych, czy średnich łazienkach na poddaszu, ale również w pomieszczeniach będących częścią mieszkań w bloku.

Wanny przyścienne ustawiane tak, jak klasyczna wanna, ale jednak wolnostojące z własną obudową. Pozwalają ukryć w ścianie lub zabudowie instalacje potrzebną do montażu baterii wannowych lub posiadają odpowiednią liczbę otworów.

Wanny do zabudowy, obok wanien wolnostojących, projektanci JETA wybierają najczęściej. Zabudowa to nie to samo co obudowa, choć tych drugich też przybywa, szczególnie wersji kolorystycznych. Dzięki wannie, którą obudowujesz, zyskujesz idealnie dopasowany do łazienki element. Ceramiczna zabudowa jest spójna z pomysłem na wnętrze.

Wanna przyścienna Lila

wizualizacja: Joanna Wierzbicka (salon łazienek Gostyń)
wizualizacja: Joanna Wierzbicka (salon łazienek Gostyń)

Wanny do zabudowy

M-Sfera Slim z grafiki głównej wpisu

wanny excellent

Aquarius

wizualizacja z salonu we Wrocławiu

Aurum Slim

Supreme narożna

Wave Slim

Lamia Slim

Oceana

projekt z salonu łazienek w Kłodzku
wanna Excellent Oceana Slim cena 1099 zł
Joanna Wierzbicka (salon łazienek Gostyń)

Excellent Pryzmat

wanna Excellent Pryzmat Slim
Aleksandra Maszkowska (salon łazienek ul. Karmelkowa Wrocław)
.