uniwersalna łazienka na poddaszu

Uniwersalna łazienka na poddaszu. Projekt JETA i realizacja.

Uniwersalna łazienka na poddaszu, czyli wnętrze uniseks oraz mieszczące wszystkie standardowe elementy wyposażenia, zgodne z funkcją łazienki. Sprawdź, co zrobiliśmy i dlaczego?

Nie ma miesiąca, żeby w którymś z naszych salonów nie było pytań o łazienkę na poddaszu. Wobec tego aranżacja poddasza jest częstym tematem na naszym blogu. Tym razem przedstawiamy projekt i realizację.

Łazienka usytuowana pod oknem dachowym ma tę zaletę, że w ciągu dnia jest pomieszczeniem jasnym a po zmierzchu, dzięki punktowemu oświetleniu tworzy się w niej atmosfera relaksu.

W prezentowanym projekcie pomieściły się wszystkie elementy niezbędnego w łazience wyposażenia. Jest to miejsce dobre dla kobiety, jak i dla mężczyzny, do zaspokojenia potrzeby odpoczynku, jak i szybkiej orzeźwiającej kąpieli.

Dominującym stylem jest tu retro a można się też pokusić o klasyfikację do trendu hygge. Wykorzystano kolekcję jasnych płytek z firmy Tubądzin – Royal place drewnopodobne i białe. Zestaw kompaktowy WC i bidet pochodzą z serii America firmy Roca. Owalna wanna z akrylu sanitarnego, w projekcie w zabudowie, jest pomysłem marki Excellent (seria  Lumia). Natomiast prysznic firmy Radaway to seria Almatea KDJ, a zamiast brodzika zamontowany odpływ liniowy z tej samej firmy. Baterie łazienkowe w stylu retro firmy Armatura Kfa.

wizualizacja: Monika Piec

zdjęcia realizacji otrzymane od Klienta

.

Dodaj komentarz