umywalki łazienkowe

Umywalki łazienkowe – praktyczne pomysły i nowoczesne trendy

Wybór typów umywalek jest ogromny. Kiedyś w sferze decyzji pozostawała jej wielkość, ewentualnie kształt. Dziś wybieramy spośród umywalkę osadzanych na różne sposoby, czy to wpuszczanych w szafkę, umywalki na cokole, czy nablatowe. Jak nie zwariować w tym gąszczu propozycji?

umywalka

Umywalki łazienkowe odpowiednio dopasowane

Wybierając umywalkę weź pod uwagę, ile osób będzie z niej korzystać i jak dużą masz łazienkę. Masz wstępną selekcję. Potem zastanów się jaki kształt będzie najodpowiedniejszy. Oczywiście w tym wybierze pomogą Ci salony JETA i nasi projektanci. Bezpłatnie przygotują wizualizację, byś mógł sprawdzić co będzie Ci się najbardziej podobało. Na tym etapie podejmujesz decyzję o kształcie, kolorze itp.

umywalka na szafce

Praktyczne umywalki łazienkowe

Trzecią cechą najlepszej dla Ciebie umywalki będzie wybór typu. Jeśli marzysz o malutkiej umywalce, na której nie ma miejsca, by postawić cokolwiek, być może dobra będzie nabaltowa. Zyskujesz obok niej płaszczyznę na odłożenie ręcznika, szczoteczki do zębów, kosmetyków, czy innych niezbędnych akcesoriów.

umywalka

Jeśli drzemie w Tobie nutka sentymentu do dawnych mód, to pewnie wybierzesz umywalkę wpuszczana w szafkę. Możesz w tym przypadku być staromodnym nowoczesnym i wybrać schowek wiszący, bez nóżek. To doda nutkę współczesnego desingu do wnętrza.

umywalka

Jeśli jesteś nieco ekstrawagancką osobą – zainteresują Cię pewnie umywalki na  cokole. Taka propozycja sprawdzi się w dużej łazience lub w dużym domu/mieszkaniu, bowiem jest to rozwiązanie bez miejsca na schowanie czegokolwiek.

umywalka cokół

Piękne umywalki łazienkowe

Żyjemy we wspaniałych czasach. Możemy wybierać, projektować. Nasze aranżacje są dopasowywane do gustu, potrzeb i budżetu. Także umywalki ze swym klasycznym kształtem elipsy, zaczynają wychodzić poza schemat. Zwróć uwagę na model o kształcie przypominającym papierową łódkę z dzieciństwa. Wszelkie niestandardowe kształty przypominające choćby otoczaki ze strumienia. One doskonale dopasują się do wnętrza inspirowanego wodą, morzem, lasem.

umywalka łódka
.

Dodaj komentarz