trendy łazienkowe 2020

Trendy łazienkowe 2020, płytki ceramiczne i kolory

Artykuł omawia i pokazuje 4 trendy łazienkowe, dla których widzimy otwarte drzwi w roku 2020. Interesują nas płytki ceramiczne i kolorystyka wnętrz. Czy są zgodne z Twoim gustem?

Niebieski

Kolor roku 2020 jest tym, co w trendach modowych, czy wnętrzarskich pojawia się obowiązkowo. Klasyczny niebieski jest kolorem eleganckim a zarazem codziennym. Nie każdy go lubi, szczególnie w miejscach gdzie się odpoczywa. Jednak przemycenie go np. we wzorze płytek, może okazać się strzałem w 10!

Aparici

Natura

Natura, liście monstery, kolory ziemi, zieleń to bardzo widoczne trendy łazienkowe 2020 zaprezentowane na stoiskach międzynarodowych targów Warsaw Home 2019. Zielone ściany z roślinami, wzory kamienia na płytkach to wszystko zaczęło się jakiś czas temu, trwa, rozwija się i nadal będzie modne.

Amazonia ZYX

Złoto

Mamy lata 20 XXI wieku i być może dlatego własnie złoto coraz intensywniej zagląda do wnętrz, żeby nie powiedzieć, że wraca z wieku XX. Baterie łazienkowe, wykończenia kabin prysznicowych, to najnowsze trendy w asortymencie naszych salonów. Wybór jest coraz większy i Klienci coraz odważniej sięgają po złoto.

Gatsby ZYX

Calacatta, biały marmur

Chcemy jeszcze zwrócić Twoją uwagę na biały marmur. Jest to wzór, który z impetem wszedł na rynek jako jedne z najpopularniejszych twarzy płytek wielkoformatowych.

Najpopularniejsza wśród Czytelników bloga była jest kolekcja Pietrasanta Tubądzin. Także marka Paradyż produkuje płytki ścienno-podłogowe – kolekcja nosi nazwę Calacatta.

Jako pierwsze wśród kolekcji własnych pojawiły się w 2019 roku płytki ceramiczne Insignia Colorker o formacie 31,6 x 100 cm. Pod koniec 2019 do sprzedaży w salonach łazienek JETA weszły kolejne 2 kolekcje dostępne tylko w Polsce u nas, czyli z serii LUX Niro Granite: White oraz Spider. Obie w formacie 60 x 120 cm.

Stawiając na synonim luksusu w postaci motywu marmuru karraryjskiego, Klienci najczęściej decydują się na czarne baterie łazienkowe oraz kabiny prysznicowe z czarnymi elementami.

Płytki Calacatta Paradyż
łazienka w apartamentowcu
łazienka 6 m2
Płytki Pietrasanta Tubądzin
pietrasanta
.