Tonacja w łazience, jak w przytulnym salonie. Nowa kolekcja Tubądzin.

Tonacja w łazience, czyli nic innego, jak kolorystyka, barwy i ich odcienie. We wpisie omawiamy nowoczesną i ciepłą w swym wyrazie kolekcję płytek marki Tubądzin.

Cechy kolorów kolekcji House Of Tones

Premiera oferty miała miejsce w październiku 2018 roku. Tonacja w łazience według prezentowanej propozycji opiera się o chłodną temperaturę barw, średnie lub słabe nasycenie kolorem. Są płytki łazienkowe białe (biel bliższa ecru), szarość, beż, przydymiony niebieski i granat. Gdy obejrzysz kafelki na naszym stoisku, czy w sklepie internetowym, zauważysz, że kolory nie są wyraziste a stonowane i eleganckie.

Skoro przy elegancji jesteśmy. Intrygująca jest oferta listew ściennych, gdzie poza srebrem/chromem, jest kolorystyka złota i miedzi/brązu. Po targach w Bolonii, wiemy że to kolejny ciekawy trend w nowoczesnej aranżacji łazienek. Bardzo popularny chrom będzie musiał liczyć się z konkurencją innych wykończeń armatury i detali na ścianach.

Nie tylko tonacja w łazience…

… ale również struktura płytek. Przytulny splot bawełny, wyraźnie zaznaczony. Kojarzy się z ciepłym grubym swetrem od babci, czy modnymi ostatnio poduszkami-supłami. Trzeba przyznać, że ściana wykorzystująca tę propozycję robi niesamowite wrażenie. Takie oplecenie przestrzeni kąpielowej, sprzyja wylegiwaniu się.

Jest jeszcze jedna intrygująca propozycja – chevron. To wzór odwróconego V, zwany też jodełką. Jego nazwa pochodzi od francuskiego słowa określającego kozę, ponieważ komuś skojarzył się z odciskiem racicy. Związki znaczeniowe nie są tu na tyle istotne, co znaczenie symboliczne. Chevron to dom, bezpieczeństwo. Dla kolekcji zawierającej “home” w nazwie – idealna propozycja.

Co daje wnętrzu omawiana kolekcja Tubądzin?

Projekty przysłane przez producenta, które widzisz na ilustracji, kojarzą się nam przede wszystkim z elegancją i wyrafinowaniem. Zwróć uwagę na harmonię w nowoczesnym stylu. Nie jest tak, że jeden element stanowi tło dla drugiego. Wszystko tworzy spójną przyjazną całość. Wnętrze sprzyja wypoczynkowi a jednocześnie jest reprezentacyjne.

  1. Wyróżniający się wymiar 33×90 cm.
  2. Nowoczesne struktury.
  3. Modna kolorystyka, sprzyjająca atrakcyjnej tonacji w łazience.
  4. Nieograniczone możliwości aranżacji efektownych wnętrz.

Obejrzyj kolekcje w salonie łazienek w Warszawie, czy Poznaniu lub w innym pobliskim punkcie sprzedaży JETA. Zapytaj naszych projektantów o to, jak w Twojej przestrzeni mogłyby komponować się płytki łazienkowe Tubądzin.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *