targi mieszkań i domów w warszawie

Targi Mieszkań i Domów w Warszawie, najpierw deweloperka a potem łazienka

Targi Mieszkań i Domów w Warszawie to okazja do poznania oferty deweloperów budujących na terenie stolicy oraz w okolicach. Na stanowisku C3 znajdziesz przedstawicieli naszego salonu łazienek w Warszawie. Zapraszamy 23 i 24 lutego!

 Co proponują Targi Mieszkań i Domów w Warszawie w 2019 roku?

Z korzyścią dla Ciebie – zakup biletu online, dzięki czemu zyskujesz dostęp tam, gdzie część odwiedzających nie wejdzie, ale przede wszystkim połowę niższą cenę, niż za zakup biletu na miejscu. Skoro już odwiedzisz Targi, skorzystasz z bezpłatnych seminariów z zakresu wynajmu i zakupu mieszkań oraz związanych z nimi kwestiami finansowymi.

Ważna informacja dla rodziców: jest przewidziany plac zabaw, zatem łazienkę dla dziecka zaplanujesz w ramach niespodzianki.

By zapoznać się z dokładną ofertą Targów przejdź na stronę mieszkaniowi.pl

Co proponuje JETA na Targach w 2019?

Przede wszystkim spotkanie z profesjonalistami, którzy udzielą Ci porad z zakresu urządzenia deweloperskiej łazienki. Wiele osób kupujących mieszkanie z rynku pierwotnego widzi w nim zaletę samodzielnego urządzenia wnętrz od początku do końca. Tymczasem, kiedy staniesz na środku wylewki wybranego pomieszczenia, bywa, że dopadnie Cię bezradność, a bardziej świadomość ogromu nowoczesnych i ciekawych rozwiązań,  jakich mamy szczęście wybierać w dzisiejszych czasach. Nie ukrywamy – pomoc fachowców od aranżacji wnętrz jest niezbędna.

Przykłady naszych projektów możesz zobaczyć już teraz zaglądając do wizualizacji, jakie przygotowała dla Klientów m.in. Diana Kwiatkowska oraz Anastazja Leydo. Obie panie pracują w Centrum Handlowym przy ul. Marywilskiej 44, gdzie znajdziesz nas codziennie.

Natomiast w lutym w Centrum Expo XXI znajdziesz nas na stanowisku C3 – to jeden z największych boksów wystawienniczych. Nie zdradzimy szczegółów, ale szykujemy się tak, żeby każdy, kto nas odwiedzi mógł skorzystać jak najwięcej, zobaczyć jak najwięcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *