Targi Mieszkań i Domów w Warszawie, deweloperka i m.in. łazienka

Targi Mieszkań i Domów w Warszawie to okazja do poznania oferty deweloperów budujących na terenie stolicy oraz w okolicach. Na stanowisku B2 znajdziesz przedstawicieli naszego salonu łazienek w Warszawie. Zapraszamy 12 i 13 października!

Co proponują Targi Mieszkań i Domów w Warszawie w 2019 roku?

Z korzyścią dla Ciebie – zakup biletu online, dzięki czemu zyskujesz dostęp tam, gdzie część odwiedzających nie wejdzie, ale przede wszystkim połowę niższą cenę, niż za zakup biletu na miejscu. Skoro już odwiedzisz Targi, skorzystasz z bezpłatnych seminariów z zakresu wynajmu i zakupu mieszkań oraz związanych z nimi kwestiami finansowymi.

Ważna informacja dla rodziców: jest przewidziany plac zabaw, zatem łazienkę dla dziecka zaplanujesz w ramach niespodzianki.

By zapoznać się z dokładną ofertą Targów przejdź na stronę mieszkaniowi.pl

Co proponuje JETA na Targach w 2019?

Przede wszystkim spotkanie z profesjonalistami, którzy udzielą Ci porad z zakresu urządzenia deweloperskiej łazienki. Wiele osób kupujących mieszkanie z rynku pierwotnego widzi w nim zaletę samodzielnego urządzenia wnętrz od początku do końca. Tymczasem, kiedy staniesz na środku wylewki wybranego pomieszczenia, bywa, że dopadnie Cię bezradność, a bardziej świadomość ogromu nowoczesnych i ciekawych rozwiązań,  jakich mamy szczęście wybierać w dzisiejszych czasach. Nie ukrywamy – pomoc fachowców od aranżacji wnętrz jest niezbędna.

Przykłady naszych projektów możesz zobaczyć już teraz zaglądając do wizualizacji, jakie przygotowała dla Klientów m.in. Diana Kwiatkowska. Obie panie pracują w Centrum Handlowym przy ul. Marywilskiej 44, gdzie znajdziesz nas codziennie.

JETA na wcześniejszych edycjach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *