szafki łazienkowe, heksagony w łazience

Szafki łazienkowe na przykładzie wizualizacji projektantów JETA

Analizie podlega też typ umywalki, czy będzie nabaltowa, a przez to będzie stała na szafce/blacie, czy będzie na cokole, czy wbudowana w szafkę łazienkową.

W łazience panują odmienne warunki, niż w reszcie pomieszczeń. Warto zwrócić uwagę z czego wykonane są szafki łazienkowe, jak zabezpieczone. Założeniem takiego zakupu jest, by meble służyły minimum kilka lat.

Szafki wiszące

Obecnie najmodniejsze! Brak nóżek pozwala łatwiej sprzatnąć podłogę a zarazem umożliwia wygodne przechowywanie np. stopnia dla dzieci, nocnika, czy laczków kąpielowych.

szafki łazienkowe
szafki łazienkowe

Dekoracyjne szafki łazienkowe

Bywa, że szafka łazienkowa jest znaczącym elementem dekoracyjnym. Podkreśla tym samym styl wnętrza.

szafki łazienkowe
szafki łazienkowe

Szafki łazienkowe – gotowe, czy u stolarza?

Koszt zakupu gotowych szafek w 2018 roku to przedział 100-300zł za tzw. słupek, czy szafkę stojącą lub wiszącą. Opcje z lustrem, w zależności od rozmiaru to najczęściej 200-500zł. Polecamy gotowe szafki, jeśli lubisz widzieć efekt, chcesz złożyć meble sam i znajdziesz takie rozwiązania, które pasują rozmiarowo w przestrzeń, jaka pozostała po zaplanowaniu rozmieszczenia ważniejszych elementów, niż schowki.

Zabudowa z szafek łazienkowych umożliwia lepsze wykorzystanie a zarazem wypełnienie przestrzeni. Popularnym rozwiązaniem jest ukrycie pralki pod blatem, dzięki czemu zyskuje się większą powierzchnię na odłożenie np. ręczników.

szafki łazienkowe
szafki łazienkowe
szafki łazienkowe
szafki łazienkowe

Nie zawsze szafka jest ustawiona pod umywalką. Kłopotliwe skosy są bardzo dobrym miejscem dla szafki na niezbędne rzeczy. Można taki mebel wykonać na wymiar dopasowując do ilości rzeczy koniecznych do ukrycia oraz przestrzeni, jaką się dysponuje.

Dodaj komentarz