ścianka walk-in

Ścianka walk-in w łazience. Aranżacje i producenci z salonów JETA

Ścianka walk-in to alternatywa dla kabiny prysznicowej. Jest to stały płaski element mocowany do ściany za pomocą profilu. Najczęściej przezroczysty. Dobre rozwiązanie dla małej przestrzeni. Sprawdź, co proponujemy…

Do czego służy ścianka walk-in?

Z pomocą ścianki walk-in wydzielisz przestrzeń analogicznie do kabiny prysznicowej. Po jednej stronie ścianki montuje się baterie i instalację dla prysznica, po drugiej stronie znajduje się reszta łazienki.

Zastosowanie tej metody podziału sprzyja rezygnacji z brodzika w łazience. W podłodze instalowany jest odpływ liniowy, otacza się go i/lub zasłania wybranymi płytkami ceramicznymi i w ten sposób powstaje miejsce wygodne dla Twoich stóp.

Zwolennicy tego rozwiązania cenią je przede wszystkim za dwie rzeczy.

Po pierwsze – zyskują miejsce. Jak sama nazwa wskazuje ścianka jest ścianką i nie ma drzwi, jak pełna kabina. Skoro nie ma drzwi nie istnieje jedno z ograniczeń ruchu i można swobodnie korzystać z kąpieli. Zadbaj o dobre ogrzanie pomieszczenia, by mieć pełen komfort z użytkowania prysznica w częściowo odsłoniętej przestrzeni.

Po drugie – przezroczystość, która powoduje, że kabina optycznie nie zajmuje miejsca. Jest także szereg ofert z nadrukiem, czy półprzezroczystym szkłem, które zapewnią intymność podczas kąpieli.

Ścianka walk-in w ofercie producentów z salonów łazienek JETA jest dopasowywana do potrzeb użytkowników. Mamy dostępne różne rozmiary ścianek, kilka kolorów profili, różnego typu stabilizatory montowane przy podłodze. W jednym miejscu przeanalizujesz gamę produktów z aktualnej oferty na rynku.

Aranżacja z marką Novellini

Łazienka premium w nowoczesnym stylu zaproponowana Klientom w salonie łazienek na poznańskim Piątkowie (Galeria Polskie Meble) wyposażona została w przyścienną ściankę walk-in Novelini Kuadra H 100. Kolorem wykończenia mocowań jest czerń. Do wyboru masz także srebro i chrom. W przypadku szyby zdecydowano o wariancie przezroczystym. Można wybrać także geometryczny nadruk ravenna.

O stylu łazienki w znacznej mierze decydują płytki ceramiczne z kolekcji własnych JETA. Na podłodze i ścianie przy prysznicu widzisz kolekcję Aparici Metallic Green. Na ścianie z lustrem są płytki Amazonia ZYX.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie scianka-novelini-kuadra-h-1024x683.jpg

Galeria rozwiązań typu ściana walk-in

Szklana przegroda w przydymionym kolorze idealnie pasuje do charakteru i kolorystyki wnętrza.

Trendseterskie wykończenie ścianki walk-in pozwala odrywać jej rolę we wnętrzu a nie być tylko tłem dla reszty wyposażenia łazienki.

Wąska szyba odgranicza strefę prysznicową zapobiegając rozchlapywaniu się wody na efektowną strefę umywalek.

Ścianka wtapiająca się w otoczenie pozwalająca cieszyć się estetyką ponadczasowych naturalnych wzorów.

Ściana walk-in o wykończeniu pasującym do wnętrza oddziela strefę kąpielową od prysznicowej.

ścianka walk-in

Zwróć uwagę, że to rozwiązanie sprawdzi się w średniej wielkości łazience na planie prostokąta.

.