ściana z cegły

Ściana z cegły w łazience

Marzy Ci się ściana z cegły? Przyzwyczailiśmy się już do tego, że znajdujemy ją w salonach, ale w łazience? Chcemy Cię zainspirować, dlatego mamy 2 przykłady projektów. Sprawdź!

Obie kolejne aranżacje zostały wykonane przez Joannę z salonu łazienek w Gostyniu. W ocenie projektantki, cyt.: patrząc po wizualizacjach w Gostyniu, 2019 był to niewątpliwie rok, betonu, drewna i cegły w łazienkach, a więc stylu industrialnego.

Złoto, czerwona cegła i…

Zacznijmy od łazienki ze złotymi bateriami łazienkowymi. To pomieszczenie w domu jednorodzinnym, było urządzane od zera, w stanie surowym. Klientowi zależało na zastosowaniu elementów złota, w związku z czym całość łazienki przygotowana jest w ciepłych barwach.

Z jakich płytek została ułożona ściana z cegły?

Piatto Red Cerrad to płytki ścienne przeznaczone na elewacje i tarasy, choć nie tylko. Dzięki temu sprawdzają się we wnętrzach, gdzie panują inne warunki, niż pokojowe, a łazienka do takowych należy. Z powodzeniem wykorzystasz je w kuchni, czy w salonie. Wykorzystywanie tych samych elementów w różnych pomieszczeniach domu, czy np. pubu, z pewnością docenią osoby ceniące harmonię i spójność.

To płytki strukturalne. Na wizualizacji widzisz klinkier Piatto o wymiarach 7,4 x 30 z wiodącym kolorem czerwonym i matowej powierzchni.

Koszt w JETA pod koniec 2019: 75,65 zł/m2

Ponadto we wnętrzu znalazł się gres od firmy Cerrad z kolekcji Tassero Beige Lappato (106,05 zł/m2) oraz z kolekcji Elanda Bianco od Paradyż (116,78 zł/m2).

Możesz zamówić w salonach JETA taką łazienkę dla siebie!

POBIERZ PDF z listą zakupów!

rabat na łazienkę

Następnie wydrukuj, przyjdź do nas, wycenimy, zamówimy i przywieziemy!

cegła w łazience, z czym połączyć?
Z czym połączyć cegłę we wnętrzu łazienki?

Wyposażenie łazienki:

  • wanna Oceana Slim – producent Excellent – 1099 zł,
  • bateria wannowa Omnires Art Deco złota  – 1160 zł,
  • umywalka Deni – producent Massi – 310 zł,
  • bateria umywalkowa Art Deco  złota – producent Omnires – 902 zł,
  • miska WC Decos – producent Massi – 798 zł,
  • grzejnik Meteor – producent Excellent – 559 zł.
ściana z cegły
ściana z cegły
previous arrow
next arrow
Slider
 
.

Zobacz drugi projekt Joanny Wierzbickiej klikając numer poniżej