Salon łazienek w Poznaniu – Komorniki

KONTAKT


Salon Jeta | Poznań Solidarności 34

Godziny otwarcia


Poniedziałek10.00 – 20.00
Wtorek10.00 – 20.00
Środa10.00 – 20.00
Czwartek10.00 – 20.00
Piątek10.00 – 20.00
Sobota10.00 – 20.00
Niedziela10.00 – 18.00

Kierownik salonu


Dawid Gębski tel. 575 005 252

Kierownik ds. LogistykiPrzyjdź zobaczyć
kolekcje własne marki JETA!


Miejsce, które możesz odwiedzać od listopada 2016 roku. Obejrzysz tu przykładowe boksy łazienkowe, dzięki czemu na żywo zapoznasz się z możliwościami połączeń wybranego asortymentu z naszej bogatej oferty.

Mamy własne kolekcje i nowe kolekcje Paradyża a także nowości z Tubądzina, Cerradu czy Vinderena. To, co zobaczysz, czy z czym wybranym do nas przyjdziesz, zostanie przez profesjonalny zespół przedstawione w formie bezpłatnej wizualizacji Twojej łazienki.


ZOBACZ JAK DOJECHAĆ

previous arrow
next arrow
Slider

 

Oferujemy płytki, ceramikę oraz armaturę

Dzięki temu, doradzimy w doborze odpowiednich materiałów, takich jak:

  • płytki ceramiczne ( inaczej mówiąc: flizy, kafle, gres, glazura, terakota),
  • armatura sanitarna, czyli kabiny prysznicowe ( i tu polecamy kabiny marki Radaway), wanny, umywalki, toalety, bidety, baterie łazienkowe a w szczególności: baterie umywalkowe stojące nablatowe, baterie prysznicowe, czy wannowe.
  • Nie ważne czy masz łazienkę o przestronnym wnętrzu, czy mniejszą łazienkę w bloku, u nas masz pewność, że doradzimy Ci najlepiej jak to tylko możliwe. Będziesz miał możliwość zobaczenia projektu swojej nowej łazienki przed przystąpieniem do prac remontowych. Zapraszamy do największego w regionie salonu łazienkowego JETA Poznań – Komorniki.

    Slider

    Fachowcy i wizualizacja

    Na kilkuset metrach kwadratowych przygotowujemy niepowtarzalne boksy łazienkowe, pozwalające inspirować Twoją wyobraźnię. Spotkasz u nas fachowców, którzy bezpłatnie zaprojektują Twoją łazienkę w oparciu o Twój własny koncept, czy obejrzane podczas odwiedzin w salonie prezentacje.