Salon łazienek w Ostrowie Wielkopolskim – Gorzycka

KONTAKT


Salon Jeta | Poznań Solidarności 34

Godziny otwarcia


Poniedziałek7.00 – 18.00
Wtorek7.00 – 18.00
Środa7.00 – 18.00
Czwartek7.00 – 18.00
Piątek7.00 – 18.00
Sobota8.00 – 14.00
NiedzielaZamknięte

Kierownik salonu


Monika Piec tel. 724 290 153

PROJEKTANCIPrzyjdź zobaczyć
kolekcje własne marki JETA!


Salon łazienkowy JETA Ostrów Wielkopolski ul. Gorzycka 34a to miejsce, w którym pomożemy rozwiązać nawet największe wyzwania z Twoją dużą i małą łazienką. Nie zwlekaj z decyzją, twoje życie może stać się komfortowe z projektantami łazienek z JETA. Salony łazienkowe JETA – polecają się.


ZOBACZ JAK DOJECHAĆ

previous arrow
next arrow
Slider

 

Salon łazienek w Ostrowie Wielkopolskim to autorskie kolekcje
i znane marki pod jednym dachem

Odwiedzając salon łazienek w Ostrowie Wielkopolskim obejrzysz własne kolekcje płytek łazienkowych, których nie proponuje nikt inny w Polsce! JETA na bazie własnych doświadczeń, uwag klientów i wypracowanego dzięki temu stylu – zaproponuje Tobie jako jednemu z pierwszych ciekawe rozwiązania kolorystyczne i strukturalne.

Jeśli jednak wolisz marki dostępne na rynku znaczenie dłużej, jak Tubądzin, Paradyż, Cerrad, Ceramstic i inne – nic nie stoi na przeszkodzie. Sumujemy w salonie ofertę dostępną na rynku z Twoimi oczekiwaniami.

Naszą pasją jest nie tylko sprzedawanie płytek ceramicznych, ale przede wszystkim projektowanie i aranżacja twojego wnętrza. To dla nas największa radość, kiedy koło oryginalnego wyglądu Twojej przyszłej łazienki udaje nam się także przemycić łazienkę pełną użytecznych rozwiązań, które pomogą każdej rodzinie w codziennych obowiązkach.

Slider

Fachowcy i wizualizacja

Na kilkuset metrach kwadratowych przygotowujemy niepowtarzalne boksy łazienkowe, pozwalające inspirować Twoją wyobraźnię. Spotkasz u nas fachowców, którzy bezpłatnie zaprojektują Twoją łazienkę w oparciu o Twój własny koncept, czy obejrzane podczas odwiedzin w salonie prezentacje.