Salon łazienek w Kole – Ruszków Pierwszy

KONTAKT


Salon Jeta | Poznań Solidarności 34

Godziny otwarcia


Poniedziałek7.30 – 17.00
Wtorek7.30 – 17.00
Środa7.30 – 17.00
Czwartek7.30 – 17.00
Piątek7.30 – 17.00
Sobota7.30 – 13.00
NiedzielaZamknięte

Kierownik salonu


Sebastian Miszczak tel. 728 494 076

PROJEKTANCIPrzyjdź zobaczyć
kolekcje własne marki JETA!


W ofercie salonu łazienkowego nasi klienci znajdą kolekcje własne oraz płytki ceramiczne z Tubądzina, z Paradyża, z Cerradu, Opoczna czy Nowej Gali. Jest to największy salon łazienkowy w miejscowości Koło o powierzchni 400m2. W ofercie przyszli klienci znajdą również bezpłatną usługę wizualizacji swojej łazienki.


ZOBACZ JAK DOJECHAĆ

previous arrow
next arrow
Slider

 

Salon łazienek w Kole to autorskie kolekcje
i znane marki pod jednym dachem

Odwiedzając salon łazienek w Kole obejrzysz własne kolekcje płytek łazienkowych, których nie proponuje nikt inny w Polsce! JETA na bazie własnych doświadczeń, uwag klientów i wypracowanego dzięki temu stylu – zaproponuje Tobie jako jednemu z pierwszych ciekawe rozwiązania kolorystyczne i strukturalne.

Jeśli jednak wolisz marki dostępne na rynku znaczenie dłużej, jak Tubądzin, Paradyż, Cerrad, Ceramstic i inne – nic nie stoi na przeszkodzie. Sumujemy w salonie ofertę dostępną na rynku z Twoimi oczekiwaniami.

Od sierpnia 2016 sieć salonów JETA otwarła nowy salon łazienkowy w miejscowości Koło z nowym partnerem handlowym firmą MISZ-BUD.

Zapraszamy do salonu płytek ceramicznych i armatury sanitarnej w Kole. Salony JETA polecają się.

Slider

Fachowcy i wizualizacja

Na kilkuset metrach kwadratowych przygotowujemy niepowtarzalne boksy łazienkowe, pozwalające inspirować Twoją wyobraźnię. Spotkasz u nas fachowców, którzy bezpłatnie zaprojektują Twoją łazienkę w oparciu o Twój własny koncept, czy obejrzane podczas odwiedzin w salonie prezentacje.