Salon łazienek w Jarocinie

KONTAKT


Salon Jeta | Poznań Solidarności 34

Godziny otwarcia


Poniedziałek8.00 – 17.00
Wtorek8.00 – 17.00
Środa8.00 – 17.00
Czwartek8.00 – 17.00
Piątek8.00 – 17.00
Sobota9.00 – 13.00
NiedzielaZamknięte

Kierownik salonu


Marta Wegner tel. 531 721 240

Przyjdź zobaczyć
kolekcje własne marki JETA!


W ofercie na terenie salonu znajdują się kolekcje własne oraz znane marki, takie jak Tubądzin, Paradyż, Cerrad, Ceramstic, Opoczno, Radaway, Cersanit itd. Jeśli czegoś nie znajdziesz w dniu odwiedzin salonu, jesteśmy w stanie zamówić z preferencyjnymi warunkami cenowymi. Na przykład dobierzemy i zamówimy dla Ciebie armaturę łazienkową. Ponadto obejrzysz i wybierzesz płytki łazienkowe.


ZOBACZ JAK DOJECHAĆ

previous arrow
next arrow
Slider

 

Salon łazienek w Jarocinie to autorskie kolekcje
i znane marki pod jednym dachem

Salon łazienek w Jarocinie to parterowy budynek obok salonu marki VOX. Możesz przyjechać do nas samochodem lub rowerem i zostawić swój środek transportu na parkingu. Na miejscu możesz przejrzeć aktualną ofertę płytek ceramicznych i wyposażenia łazienkowego. Salon sprzyja kreatywnym pomysłom. Co więcej, jeśli planujesz niewielki remont, doposażenie, czy urządzenie pomieszczenia deweloperskiego, to w ramach bezpłatnej usługi wizualizacji, projektant obecny w salonie, udzieli Ci wskazówek i zilustruje rozkład wnętrza.

Realizujemy usługi dla klientów prywatnych. Najpopularniejszymi tematami, z jakimi odwiedzają nas klienci są małe łazienki i łazienki na poddaszu. Na przykład nie raz na niewielkim metrażu zmieściliśmy wymagania dwóch osób, albo organizowaliśmy miejsca do przechowywania dla rodzin z dziećmi. Zadania są bardzo różne, ponieważ naszą największą pasją jest projektowanie i aranżacja Twojego wnętrza. Lubimy spełniać oczekiwania klientów, dlatego jesteśmy miejscem, gdzie pomożemy rozwiązać nawet największe wyzwania w pomieszczeniach przeznaczonych na łazienki.

Wspólnie odmienimy wnętrze Twojej łazienki! Zatem zapraszamy do odwiedzin!

Slider

Fachowcy i wizualizacja

Na kilkuset metrach kwadratowych przygotowujemy niepowtarzalne boksy łazienkowe, pozwalające inspirować Twoją wyobraźnię. Spotkasz u nas fachowców, którzy bezpłatnie zaprojektują Twoją łazienkę w oparciu o Twój własny koncept, czy obejrzane podczas odwiedzin w salonie prezentacje.