Salon łazienek w Jarocinie

KONTAKT


Salon Jeta | Poznań Solidarności 34

Godziny otwarcia


Poniedziałek8.00 – 17.00
Wtorek8.00 – 17.00
Środa8.00 – 17.00
Czwartek8.00 – 17.00
Piątek8.00 – 17.00
Sobota9.00 – 13.00
NiedzielaZamknięte

Kierownik salonu


Marta Wegner tel. 531 721 240

250 MKW EKSPOZYCJI I PROFESJONALIŚCI,
BY ZREALIZOWAĆ DLA CIEBIE WYMARZONĄ ŁAZIENKĘ!

Salon łazienek w Jarocinie 13 boksów z aranżacjami. Spotkasz się u nas z wykwalifikowanym projektantem, by przygotować bezpłatnie wizualizację Twojego pomieszczenia.

Nasz salon połączony jest z salonem VOX dlatego Klient w jednym miejscu może zakupić płytki,wyposażenie łazienek, panele, drzwi oraz mieć projekt łazienki.

To kiedy się widzimy?


ZOBACZ JAK DOJECHAĆ

DLACZEGO WARTO DO NAS ZAJRZEĆ?

  • jedyne w Polsce kolekcje płytek zagranicznych producentów,
  • kilkaset metrów kwadratowych ekspozycji,
  • kilkanaście boksów z przykładami aranżacji,
  • asortyment do zobaczenia na miejscu, od płytek, przez armaturę, wanny, kabiny prysznicowe,
  • profesjonalna pomoc w projektowaniu wnętrza, dostępna bezpłatnie na miejscu.

previous arrow
next arrow
Slider

 

Kolekcje własne, jedyne w Polsce i znane marki pod jednym dachem

Salon łazienek w Jarocinie powstał w kwietniu 2008 roku. Obecnie jest częścią salonu VOX (od marca 2016 r.). Możesz przyjechać do nas samochodem lub rowerem i zostawić swój środek transportu na parkingu.

W ofercie na terenie salonu znajdują się kolekcje własne oraz znane marki, takie jak Tubądzin, Paradyż, Cerrad, Ceramstic, Opoczno, Radaway, Cersanit itd. Jeśli czegoś nie znajdziesz w dniu odwiedzin salonu, jesteśmy w stanie zamówić z preferencyjnymi warunkami cenowymi. Na przykład dobierzemy i zamówimy dla Ciebie armaturę łazienkową. Ponadto obejrzysz i wybierzesz płytki ceramiczne i wyposażenie łazienkowe.

Salon sprzyja kreatywnym pomysłom. Co więcej, jeśli planujesz niewielki remont, doposażenie, czy urządzenie pomieszczenia deweloperskiego, to w ramach bezpłatnej usługi wizualizacji, projektant obecny w salonie, udzieli Ci wskazówek i zilustruje rozkład wnętrza.

Realizujemy usługi dla klientów prywatnych. Najpopularniejszymi tematami, z jakimi odwiedzają nas klienci są małe łazienki i łazienki na poddaszu. Na przykład nie raz na niewielkim metrażu zmieściliśmy wymagania dwóch osób, albo organizowaliśmy miejsca do przechowywania dla rodzin z dziećmi. Zadania są bardzo różne, ponieważ naszą największą pasją jest projektowanie i aranżacja Twojego wnętrza.

Lubimy spełniać oczekiwania klientów, dlatego jesteśmy miejscem, gdzie pomożemy rozwiązać nawet największe wyzwania w pomieszczeniach przeznaczonych na łazienki.

Wspólnie odmienimy wnętrze Twojej łazienki! Zatem zapraszamy do odwiedzin!

Slider

Fachowcy i wizualizacja

Na kilkuset metrach kwadratowych przygotowujemy niepowtarzalne boksy łazienkowe, pozwalające inspirować Twoją wyobraźnię. Spotkasz u nas fachowców, którzy bezpłatnie zaprojektują Twoją łazienkę w oparciu o Twój własny koncept, czy obejrzane podczas odwiedzin w salonie prezentacje.

 
 

Wizualizacje z salonu łazienek w Jarocinie

 
 

łazienka w domu wielopokoleniowym

Łazienka w domu wielopokoleniowym, połączenie potrzeb

Funkcjonalna łazienka w domu wielopokoleniowym powinna być bezpieczna dla dzieci i łatwa w użytkowaniu dla seniorów. W materiale przedstawiamy dość duże pomieszczenie, które zaprojektowaliśmy dla dużej rodziny.

0 komentarzy

Kto ma stoisko na Warsaw Home 2019?

Warsaw Home to prestiżowe międzynarodowe targi związane z designem wnętrz. Podczas kilku dni w halach Ptak Warsaw Expo spotkasz projektantów oraz producentów z kraju i zagranicy. Wśród nich firmy z oferty salonów JETA!

0 komentarzy
łazienki z płytkami paradyż

Łazienki z płytkami Paradyż, autorskie projekty JETA 2019

Motywacje Klientów są bardzo różne. Jeśli należysz do grona fanów konkretnej firmy, to mamy wpis dla Ciebie! Tym razem łazienki z płytkami Paradyż! Zobacz!

0 komentarzy
łazienka dla singla

Łazienka dla singla. Pomysł z płytkami Tubądzin.

Łazienka dla singla jest dość popularnym tematem. Kawalerowi przydaje się profesjonalne spojrzenie na pomieszczenie, z którego będzie codziennie korzystał. Co zaproponowaliśmy panu Mateuszowi?

0 komentarzy
dolna łazienka, brodziki prysznicowe, brodziki łazienkowe

Dolna łazienka dla młodego małżeństwa

Urządzenie dwóch łazienek w domu jednorodzinnym to przede wszystkim ustalenie dla nich funkcji. Dolna łazienka to zwykle pomieszczenie z toaletą i umywalką. W naszej propozycji znalazł się jeszcze prysznic.

0 komentarzy
minimalistyczna łazienka

Minimalistyczna łazienka z płytkami imitującymi beton

Beton jako faktura i kolor cieszy się niesłabnącą popularnością wśród zapytań naszych Klientów. Przedstawiamy jedną z ciekawszych wizualizacji na bazie kolekcji Epoxy marki Tubądzin.

0 komentarzy