rustykalna łazienka

Rustykalna łazienka w wersji nowoczesnej

Rustykalna łazienka, czyli jaka? Inspirowana wsią, stylistyką oglądaną dziś np. w skansenach. Aranżacje z przetarciami na powierzchni. Pole do popisu jest szerokie. W artykule pokazujemy wersję współczesną wsi pasującą do miasta.

Styl dla rodziny

Projekt, który widzisz jest dedykowany rodzinie. Użytkownikami jest małżeństwo ok. 35 rż. oraz dzieci.

Do stworzenia niepowtarzalnego stylu, poza oryginalną ramą lustra, nablatową umywalką i ciekawymi grafitowymi kloszami od oświetlenia, projektantka JETA użyła pięknych płytek ceramicznych.

3 kolekcje 3 marek w 1 łazience

  • Płytki APARICI Carpet Vestige to zdecydowanie vintage, retro i niesamowity efekt na całości ściany! Czy podobnie nie wyglądają stare dywany, już poprzecierane, zdarte duchem czasu, tradycyjne dywany tureckie? Być może przesadzamy z interpretacją intencji twórcy tych płytek ceramicznych, ale przyznasz, że są piękne i doskonale spełniają funkcję dekoracyjną. Taki nowoczesny a’la kilim.
  • OPOCZNO Rustic Brown, to płytki strukturalne drewnopodobne, doskonale wpisujące się do zaproponowanego wnętrza. Zostały użyte, by stonować i zharmonizować aranżację.
  • TUBĄDZIN Interval White to matowe białe płytki strukturalne, pasujące do kolekcji Aparici, dodają przestrzeni i rozjaśniają je.

Wyposażenie: kabina NOVELINI OPERA, umywalka nablatowa EXCELLENT GALI, szafka+blat ELITA DESI, grzejnik łazienkowy EXCELLENT HOROS, panel prysznicowy EXCELLENT MORE, bateria umywalkowa EXCELLENT OXALIA, miska bezrantowa wc+ deska EXCELLENT DOTO.

previous arrow
next arrow
Slider
 

Wizualizacja: Paulina Pańczak (Salon łazienek Poznań Komorniki)

Zapytaj o ofertę: tel. 575 002 252 lub e-mail: ppanczak(@)jeta.pl

.

Dodaj komentarz