grafitowa łazienka, łazienka na poddaszu

Ranking projektów łazienek 2018 by JETA

To już oficjalne! Blog JETA skończył rok! Po zdmuchnięciu świeczki, przygotowaliśmy ranking projektów łazienek 2018 wykonanych przez naszych projektantów. W jednym miejscu zebraliśmy creme de la creme wizualizacji docenionych przez czytelników bloga. Może to Twoja łazienka?

Top of the top, czyli mała łazienka na poddaszu

Tego tematu czytelnicy szukali u nas najczęściej a na faworyta aranżacji wybrali projekt Michała Głąba. Do dyspozycji była spora przestrzeń na podłodze, ale niestety ograniczona aranżacyjnie przez skosy. By móc w pełni korzystać z podstawowego wyposażenia łazienki, projektant zastosował szereg nietuzinkowych rozwiązań, np. niestandardowe ustawienie wanny. Ze zwycięzcą spotkasz się w salonie łazienek we Wrocławiu.

Srebro także za prostotę i funkcjonalność

Łazienka w bloku Diany Kwiatkowskiej. Wiadomo  że większość Polaków mieszka w blokach. Stworzenie praktycznego wnętrza, gdy poza nim zwykle przestrzeń na przechowywanie jest ograniczona – to najczęstszy kłopot właścicieli mieszkań. Projektanta zaproponowała jasną kolorystykę wnętrza oraz szklaną przegrodę, dzieki czemu wanna zyskała część na prysznic z deszczownicą.  Centrum handlowe na Marywilskiej zaprasza!

Miejsce na podium także dla poddasza

Wizualizacja Katarzyny Mrozińskiej widoczny na głównym zdjęciu wpisu. Jej grafitowa łazienka na poddaszu to balans pomiędzy sztucznym oświetleniem a dziennym światłem wykorzystująca maksymalnie pomieszczenie. Grafit i biel tworzą proste wnętrze, którego poszukują Klienci, zostawiając sobie furtkę do dobierania detali. Salon łazienek w Ostrowie Wielkopolskim serdecznie zachęca do odwiedzin!

Ranking projektów łazienek 2018 – wyróżnienia

2 inspiracje z marką Opoczno. Pierwsza to łazienka dla dzieci z płytkami Opoczno Parisen Mileny Aksamit z salonu łazienek przy ul. Brucknera we Wrocławiu. Drugą jest dużo ciemniejsza kolorystyka w łazience na życzenie Klientki autorstwa zwycięzcy rankingu – projektanta Michała z tego samego salonu.

Trzecią wyróżnioną wizualizację wykonano na terenie tej samej lokalizacji. Autorką jest Katarzyna Szmytkowska a tematem wnętrza jest projekt nowoczesnej łazienki retro.

Czwarte wyróżnienie to znowu powrót na poddasze. Tym razem projekt łazienki na poddaszu obejmował dość duże pomieszczenie, gdzie osobno zmieściły się wanna i kabina prysznicowa według pomysłu Moniki Piec. Autorka pracuje w salonie łazienek w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Dodaj komentarz