praktyczna wanna

Praktyczna wanna – pomysły aranżacyjne projektantów JETA

Praktyczna wanna to wydatek od kilkuset złotych do kilku tysięcy. Stanowi integralną część znacznej ilości łazienek. Ma tę przewagę nad prysznicem, że może być i wanną i… prysznicem. Niestety jej wadą jest rozmiar, który standardowo nie we wszystkich łazienkach się zmieści.

Praktyczna wanna z parawanem

Wanna z parawanem umożliwia skorzystanie z natrysku przebywając w głębokim brodziku lub brać kąpiel bez rozchlapywania wody…

Projekty z 2019 roku

wanna

Szklana ściana chroni resztę łazienki przed pryskającą wodą. Rozwiązanie jest przydatne także dla rodzin z małymi dziećmi, które uwielbiają się pluskać.

wanna

Wanna może być profilowana, dzięki czemu łatwiej jest się obrócić wokół własnej osi. Można też wygodniej usiąść i tym samym nie opierać się o kran.

wanna

Parawan nawannowy może składać się z dwóch części i otwierać na zasadzie kabiny prysznicowej. Wówczas większość wanny jest osłonięta, a z kąpieli może skorzystać np. para lub rodzeństwo.

Wanna jako wypełnienie przestrzeni

Luksusowa wanna wypełniająca przestrzeń pod skosem. Podświetlona taśmą LED, co pozwala brać kąpiel przy nastrojowym świetle. Akcesoria jak zagłówek i półeczka zwiększają komfort.

Wanna w zabudowie od ściany do ściany. Łazienka dla rozrastającej się rodziny. Szeroka przestrzeń po prawej stronie ma w przyszłości służyć np. na przewijak.

Maksymalnie wykorzystana przestrzeń pod skosem dzięki wannie w zabudowie i dodatkowej stylizowanej wnęce podkreślonej cegłą. Wygodna kąpiel gwarantowana!

Projekty z 2019 roku

wanna

Zarówno wanna, jak i prysznic mogą wypełnić wnękę lub miejsce ograniczone 3 ścianami na szerokość lub długość łazienki. Zyskuje się wówczas maksymalnie możliwą powierzchnię kąpielową zgodną z prowadzonym stylem życia i upodobaniami.

wanna

W większej łazience często spotyka się i wannę, i prysznic osobno w bardzo różnych konfiguracjach. Osobne miejsca do natrysku i kąpieli, umożliwiają korzystanie z łazienki więcej niż jednej osobie jednocześnie.

Wanna na poddaszu

Wanna jest funkcjonalnym rozwiązaniem kąpielowym w łazienkach na poddaszu.

wanna

Wanna z powodzeniem zmieści się pod skosami.

wanna

Niezwykły projekt pozwala relaksować się w wannie a wieczorem podziwiać gwiazdy…

Wanna narożna

Wanny o niestandardowych kształtach dedykowane np. kąpieli we dwoje, proponujemy w większych łazienkach. Efektowne płytki łazienkowe, dodatkowe oświetlenie, wygodne półeczki, zwiększają komfort kąpieli. Wanny z akrylu są bardzo często dodatkowo profilowane, mają siedziska, czy podłokietniki.

W przypadku pomieszczeń o niestandardowym układzie – wanna narożna może zostać wykorzystana jako zabudowane wypełnienie wnęki. Powstaje miejsce do komfortowej kąpieli. Intymną atmosferę gwarantuje otoczenie ścian z 3 stron.

Jak widać na wizualizacjach baterie wannowe mogą być montowane w ścianie lub w otworach we wannie. Wszystko zależy od potrzeb i możliwości instalacyjnych łazienki.

wanna
wanna
.

Dodaj komentarz