pietrasanta tubądzin

Płytki Pietrasanta Tubądzin, czyli duży format w łazience

Płytki Pietrasanta Tubądzin to zdecydowanie najczęstszy wybór dużego formatu wśród naszych Klientów. Obejrzyj nasze projekty i sprawdź, czy Tobie także przypadną do gustu!

Black and White z płytkami Pietrasanta

calacatta w łazience, biały mrmur na podłodze, biały marmur na ścianie

Pietrasanta w przestronnej łazience

Pietrasanta 120×120, Barro Nero 120×60

Łazienka dla singla. Priorytetem była prostota i łatwość dbania o pomieszczenie.Duże formaty płytek ułatwiają sprzątanie, mała ilość elementów w pomieszczeniu pomaga uniknąć wizualnego bałaganu. Najważniejszym i najbardziej ozdobnym elementem są same płytki w dużych formatach. Cena 223 zł/m2

projekt: Zuzanna Dzwoniarska (salon łazienek w Poznaniu, Al. Solidarności)

previous arrow
next arrow
Slider

2 duże formaty w 1 łazience

Pietrasanta Tubądzin oraz Torano Grey od tego samego producenta są dostępne w wymiarze 79,8 x79,8 cm. Na poniższych wizualizacjach projektantka JETA zaproponowała je do stosunkowo małej łazienki, bo 5,5 mkw. W przypadku tej inwestycji koszt płytek to ok. 4900 zł za ok. 31 mkw.

projekt: Katarzyna Szmytkowska (Salon łazienek we Wrocławiu, ul. Brucknera)

previous arrow
next arrow
Slider

Pietrasanta & płytki drewnopodobne

Wizualizację łazienki w domu jednorodzinnym wykonana została dla rodziny dwupokoleniowej. Cena płytek wyniosła Pietrasanta 119,8×59,8 – ok. 192 zł/mkw oraz wood block beige 119,8×19 – ok. 134 zł/mkw.

projekt: Joanna Wierzbicka (Salon łazienek Gostyń)

previous arrow
next arrow
Slider

Pietrasanta Tubądzin na ściany i na podłogę!

Łazienka była projektowana dla młodych rodziców z dwójką dzieci mieszkających w domu jednorodzinnym. Koszt płytek wyniósł ok. 10 tys. zł. Na podłodze Pietrasanta Mat 80×80 cm, a na ścianach Pietrasanta Pol 120×240 cm.

projekt: Anna Pilch (salon łazienek Poznań Al. Solidarności)

previous arrow
next arrow
Slider
 

Nasz ulubiony argument przemawiający za dużym formatem jest szczególnie ważny dla osób odpowiedzialnych za sprzątanie łazienki:

Bardzo często Klienci twierdzą, że takie duże płytki nie nadają się do mniejszych łazienek. Wówczas tłumaczymy, że jeśli nie ma zbyt dużo odpadów to warto wziąć większą płytkę, ponieważ im większa płytka tym mniej fug, a jak wiadomo fugi lubią się brudzić…

Inne aranżacje z Tubądzin Pietrasanta

Więcej argumentów i ciekawostek związanych z dużym formatem znajdziesz w innych naszych artykułach:

Dodaj komentarz