płytki Pietrasanta Tubądzin

Płytki Pietrasanta Tubądzin, czyli duży format w łazience

Płytki Pietrasanta Tubądzin to zdecydowanie najczęstszy wybór dużego formatu wśród naszych Klientów. Obejrzyj nasze projekty i sprawdź, czy Tobie także przypadną do gustu!

Pietrasanta 120×120, Barro Nero 120×60

Łazienka dla singla. Priorytetem była prostota i łatwość dbania o pomieszczenie.Duże formaty płytek ułatwiają sprzątanie, mała ilość elementów w pomieszczeniu pomaga uniknąć wizualnego bałaganu. Najważniejszym i najbardziej ozdobnym elementem są same płytki w dużych formatach. Cena 223 zł/m2

projekt: Zuzanna Dzwoniarska (salon łazienek w Poznaniu, Al. Solidarności)

previous arrow
next arrow
Slider
 

2 duże formaty w 1 łazience

Pietrasanta Tubądzin oraz Torano Grey od tego samego producenta są dostępne w wymiarze 79,8 x79,8 cm. Na poniższych wizualizacjach projektantka JETA zaproponowała je do stosunkowo małej łazienki, bo 5,5 mkw. W przypadku tej inwestycji koszt płytek to ok. 4900 zł za ok. 31 mkw.

projekt: Katarzyna Szmytkowska (Salon łazienek we Wrocławiu, ul. Brucknera)

previous arrow
next arrow
Slider
 

Pietrasanta & płytki drewnopodobne

Wizualizację łazienki w domu jednorodzinnym wykonana została dla rodziny dwupokoleniowej. Cena płytek wyniosła Pietrasanta 119,8×59,8 – ok. 192 zł/mkw oraz wood block beige 119,8×19 – ok. 134 zł/mkw.

projekt: Joanna Wierzbicka (Salon łazienek Gostyń)

previous arrow
next arrow
Slider
 

Pietrasanta Tubądzin na ściany i na podłogę!

Łazienka była projektowana dla młodych rodziców z dwójką dzieci mieszkających w domu jednorodzinnym. Koszt płytek wyniósł ok. 10 tys. zł. Na podłodze Pietrasanta Mat 80×80 cm, a na ścianach Pietrasanta Pol 120×240 cm.

previous arrow
next arrow
Slider
 

projekt: Anna Pilch, salon łazienek Poznań Al. Solidarności.

Pietrasanta tylko na podłodze


Nasz ulubiony argument przemawiający szczególnie do osób odpowiedzialnych za sprzątanie łazienki:

Bardzo często Klienci twierdzą, że takie duże płytki nie nadają się do mniejszych łazienek, wówczas tłumaczę, że jeśli nie ma zbyt dużo odpadów to warto wziąć większą płytkę, ponieważ im większa płytka tym mniej fug, a jak wiadomo fugi lubią się brudzić…

Salon kąpielowy z Pietrasanta

Najbardziej oczywistym miejscem dla kolekcji Pietrasanta Tubądzin wydaje się być salon kąpielowy. Mamy takie wizualizacje, sprawdź jak wygląda tytułowa kolekcja, a jak inna propozycja w bardzo duzym pomieszczeniu przeznaczonym na łazienkę!

Dodaj komentarz