płytki patchworkowe

Przecierane płytki patchworkowe z Włoch w bardzo dobrej cenie

Portfolio kolekcji JETA rozrasta się. W marcu 2020 znalazła się w nim kolejna kolekcja Cementino od włoskiego producenta Granito Forte. To przecierane płytki patchworkowe. Poznaj je bliżej!

Czym charakteryzują się płytki patchworkowe z kolekcji Cementino?

Przede wszystkim jednym z najmodniejszych od kilku sezonów wzorów. Na grafice widzisz różne twarze układające się w patchwork. Kolekcja liczy aż 18 różnych wzorów, z których ułożysz modne i atrakcyjne podłogi, czy schody.

Kolorystyka stonowana, stylizowana na vintage. Przecierane powierzchnie sprawiające wrażenie starszych niż są, to styl coraz częściej pojawiający się na polskim rynku i mający szerokie grono fanów.

Patchwork, retro, kolory z gamy brązów i szarości, barwy ziemi, to powracająca moda. Zatem inwestując teraz w łazienkę urządzisz wnętrze piękne i ponadczasowe.

Kolekcja Cementino składa się z gresów o wymiarach 31×31 cm z grupy R9 definiującej stopień antypoślizgowości. Oznacza ona, że płytki patchworkowe Granito Forte położysz na wspomnianych już podłogach i schodach. Są jednak na tyle wytrzymałe, że sprawdzą się w holach, czy korytarzach i przy wejściach.

Standardowa cena brutto w salonach: 55 zł

Pamiętaj, że mamy dla Ciebie zniżkę na zamówienie do wygenerowania po kliknięciu w przycisk poniżej…

Zapraszamy do salonów! Czeka salon łazienek w Poznaniu, salon łazienek w Warszawie i salon łazienek w Komornikach oraz salony łazienek we Wrocławiu na Karmelkowej i Brucknera.

.