pink trend w łazience

Pink trend w małej łazience – to jest możliwe z JETA

Pink trend to nie jest moda dla każdego użytkownika. Dzięki temu powstają indywidualne wnętrza, pokazujące kolorowa osobowość Klientów. Jak bardzo można zaszaleć?

Łazienka zupełnie inaczej

Mała łazienka o powierzchni 1,8 mkw. Mogłoby się wydawać, że jest skazana na nudę. Tymczasem połączenie jednolitych kolorystycznie elementów z ciekawymi płytkami łazienkowymi nadającymi wnętrzu dynamicznego charakteru – zmienia zupełnie obraz pomieszczenia.

Różowa umywalka i kompakt WC w tym samym kolorze mogą zostać sprowadzone na specjalne zamówienie. Jeśli jesteś Klientem premium, bez obaw zrealizujesz tak szaloną inwestycję.

Płytki łazienkowe kontra pink trend

Projektantka postawiła na białą i szarą cegiełkę z kolekcji Ceramstic Opp! Wzór to dekor Satin kap o wymiarach 90×30. Idealnie oddaje funkcję łazienki, która nierozerwalnie kojarzy się z wodą. Kolor różowy to szafki, drzwi, kompakt WC, umywalka. Wydaje się dużo, ale w zestawieniu z odpowiednią ilością szarości i bieli, zostaje nieco spłycony i zyskuje nowoczesny styl.

pink trend w łazience

Na czym polega fenomen pink trend?

Na powracaniu do łask i na nietuzinkowości. Z drugiej strony wiele odcieni różu, także pudrowego, pastelowego, to kolory ponadczasowe, całoroczne. Przyjemnie się przebywa w ich otoczeniu w pochmurny dzień – wtedy poprawiają nastrój. W słoneczny natomiast – podtrzymują optymistyczne nastawienie.

Warto jednak zaznaczyć, że róż nie jest barwą bezpieczną – trzeba umieć jej użyć, by nie uzyskać przestrzeni na granicy kiczu. Z tego względu zapraszamy na konsultacje do naszego salonu łazienek JETA.

wizualizacja: Katarzyna Szmytkowska (Salon łazienek Wrocław ul. Brucknera)

Spytaj o ofertę: 786 111 534 lub e-mail: kszmytkowska@jeta.pl

Nowości w ofercie JETA w I kwartale 2020

Różowy i jemu podobne kolory, uważane czasami za ekscentryczne, nie są w roku 2020 tak niedostępne w Polsce, jak jeszcze 12 miesięcy temu, kiedy prezentowaliśmy powyższą wizualizację od naszej projektantki z Wrocławia! Przykładem niech będzie kolekcja mebli łazienkowych Bloc zaprezentowana na początku lutego 2020 na targach 4 Design w Katowicach.

szafka podumywalkowa Bloc, nowość Elita Meble 2020

Inna łazienka z różowym akcentem – luty 2020

różowy akcent w łazience
różowy akcent w łazience
różowy akcent w łazience

Dodaj komentarz