pierwsza łazienka młodej pary

Pierwsza łazienka młodej pary. Co wzięliśmy pod uwagę?

Urządzanie pierwszego mieszkania po ślubie to wspomnienia na całe życie i wielkie emocje. Niejeden nasz projektant wykonał dla młodych projekt pierwszej łazienki. Prezentujemy wizualizację z produktami Paradyż, Cerrad, Koło, Modo, Radaway.

Na czym opiera się pierwsza łazienka młodej pary by JETA?

Pomysł opiera się na zestawieniu klasycznego połączenia bieli i czerni z deską. Imitacja deski jest wygodnym rozwiązaniem. Jej przewaga nad podłogami drewnianymi wynika z tego, że położona na podłodze jest wytrzymała i potem nie wymaga impregnacji oraz specjalnej pielęgnacji. W konsekwencji daje wspaniały efekt wizualny, zatem jest ważne dla młodych ludzi.

Ściany

Chcemy zwrócić Twoją uwagę na fakturę kafelków łazienkowych.  Po pierwsze interesujący wzór geometryczny powodujący złudzenie, że glazura jest wypukła. To w ciekawy sposób łączy się z gładkimi płytkami ściennymi. Po drugie oba rodzaje powierzchni są zestawione ze sobą w ramach dwóch kolorów i czarnego, i białego. Aranżacja ścian to glazura  firmy Paradyż z kolekcji Modul format 30×60 cm. Przedział cenowy płytek ok 80 zł za m2.

Podłoga

By zabezpieczyć i uatrakcyjnić płaszczyznę podłogi, sięgnęliśmy po ofertę kafelków łazienkowych firmy Cerrad a dokładniej z kolekcji Setim nugat format 60×17,5 cm. Podłoga jest taka sama na całej powierzchni, także w obszarze kabiny prysznicowej, co optycznie powiększa łazienkę. Natomiast obudowę wanny, ścianę z lustrem i umywalką, wyznaczają zarówno faktura, jak i kolor płytek Paradyż.

Wyposażenie

Wanna prostokątna o wymiarach 160×70 seria MODO firma Koło. Ponadto jest podświetlenie zabudowy wanny taśmą led. Dzięki oświetleniu zmienia się nastrój w pomieszczeniu. Pełne światło rankiem pobudza a wieczorem sprzyja relaksowi podczas kąpieli.

WC to miska podwieszana z deską wolnoopadającą seria Nova pro firma KOŁO. Prysznic firmy Radaway seria ARTA KDD 90X90 i do tego odpływ liniowy. Strefę mycia uzupełnia umywalka nablatowa firmy Antado seria Conti.

Podsumowując, widzisz funkcjonalną łazienkę pełną energii, gdzie sprawdzone połączenie czerni i bieli przełamane jest stylową podłogą imitującą deskę. To łazienka, w której z miłą chęcią się obudzisz a dzięki zastosowanym rozwiązaniom oświetleniowym, w dobrym nastroju pójdziesz spać.

wizualizacja: Monika Piec (salon łazienek w Ostrowie Wielkopolskim)

Zapytaj o ofertę! detal@jeta.pl lub tel. 62 735 21 84

.

Dodaj komentarz