odpływ umywalki, syfon odpływ umywalkowy, syfon odpływowy Marmorin

Łatwy w czyszczeniu odpływ umywalki

Utrzymanie czystości jest istotnym argumentem w wyborze wyposażenia łazienki. Szukasz płytek ceramicznych, na których nie widać brudu, a czy wiesz, że jest odpływ umywalki łatwy w czyszczeniu?

Wśród akcesoriów, które występują w ofercie sieci sprzedaży JETA są syfony wannowe jak i umywalkowe tzw. czyszczone od góry.

Umywalka, wanna i brodzik z racji instalacji mają utrudniony dostęp do syfonu. W momencie, gdy możesz wyjąć elementy systemu odpływowego od strony kurka, znikają znane od pokoleń problemy z usunięciem zgromadzonych zanieczyszczeń. Przykładem takiego rozwiązania jest system Easy Clean Marmorin, widoczny na głównej grafice tego artykułu.

Odpływ umywalki z systemem EasyClean Marmorin

System Easy Clean sprawdza się we wnętrzach prywatnych jak i w uczęszczanych pomieszczeniach użyteczności publicznej. Dzięki rozwiązaniom technologicznym ułatwi utrzymanie higieny w urzędach, przedszkolach, szpitalach a także hotelach.

Dodatkowym ulepszeniem jest możliwość blokady syfonu. To przydatne rozwiązanie, gdy właściciel budynku, zarządca chce umożliwić sprzątanie tylko wyznaczonemu personelowi. Odpływ umywalki Marmorin spełnia obowiązujące w Europie normy jakości.