hiszpańskie patchworki

Nowość JETA: hiszpańskie patchworki

Hiszpańskie patchworki mają szanse zostać hitem wakacji i to modnym przez wiele kolejnych sezonów. W sieci sprzedaży JETA dostępne są płytki porcelanowe o atrakcyjnych i różnorodnych wzorach. Ilość kompozycji jest nieograniczona. Sprawdź od razu tutaj lub w salonie!

Dostępne hiszpańskie patchworki

Wszystkie płytki prezentowane poniżej są dostępne w cenie za metr kwadratowy. Zwróć uwagę na opis lub zapytaj naszych fachowców, ponieważ są mrozoodporne, ale nie wszystkie są antypoślizgowe. Koniecznie obejrzyj je na własne oczy w salonie, by docenić ich jakość a przede wszystkim estetykę, pozwalająca stworzyć fenomenalne wnętrze m.in. w łazience.

Arte

Dekoracyjne płytki o powtarzalnym wzorze. 25×25 cm. Do wykorzystania na podłodze i ścianach. Klasa 1 antypoślizgowości. Odporne na mróz. Wykończenie satynowe.

 

Riviera

Mrozoodporne płytki dekoracyjne o wymiarach 25×25 cm. Na podłogę lub/i ściany. Powierzchnia satynowa. Wzór przykładowy – Menton Blue.

 

Nonna Sofia

Płytka dekoracyjna o efektownym wzorze inspirowanym dekoracyjnymi podłogami. Choć pasuje tez na ściany. Mrozoodporna. Wymiary 25×25 cm.

 

Victoria

Dekoracyjna płytka o powtarzalnym wzorze do układania większych płaszczyzn. Wymiar: 25×25 cm. Wykończenie satynowe. Antypoślizgowa i odporna na mróz.

 

Xerea

Płytki dekoracyjne z miksem wzorów o 25 kombinacjach. Wykończenie satynowe. Wymiary 25×25 cm. Na ściany lub podłogę. Mrozoodporne.

 

Przykładowe wizualizacje od producenta

previous arrow
next arrow
Slider
 

Płytki na zamówienie

Czas oczekiwania 6-8 tygodni.

Borne

Multikolorowe płytki dekoracyjne o 17 kombinacjach wzorów. Wykończenie satynowe. Na podłogę i ściany. Wymiary 25×25 cm. Odporne na mróz.

 

Venice

Bazowa płytka o wzorze przypominającym kamień (lastryko). Wymiary 25×25 cm. Na podłogę i ściany. Mrozoodporna.

 

Heksagony

Anais

Dekoracyjny heksagon o wymiarach 22×25 cm. Multikolorowa płytka na ściany lub podłogę. Mrozoodporna.

 

Trident

Dekoracyjna płytka o wymiarach 22×25 cm. Wzór powtarzalny, powierzchnia satynowa. Do wykorzystania na podłodze i na ścianach. Mrozoodporna.

 

Rothko

Multikolorowe płytki dekoracyjne o kształcie heksagonu 22×25 cm. Na ściany i podłogę. Mrozoodporne.

 

Milano

Bazowa płytka ceramiczna o kształcie heksagonu. Wymiary 22×25 cm. Powierzchni satynowa. Do wykorzystania na podłodze i ścianach. Mrozoodporne.

 

O producencie

Codicer to fabryka płytek ceramicznych i gresów przeznaczonych do użytku wewnątrz pomieszczeń, jak i na fasadach. Tradycje ich wytwarzania sięgają 1995 roku. Płytki Codicer, które wybraliśmy do sprzedaży w naszych salonach cechuje nowoczesne ciekawe wzornictwo. Polegamy na tym hiszpańskim producencie ze względu na najnowsze technologie wytwarzania. Pozwalają one naszym Klientom realizować w łazienkach patchworkowe ściany lub podłogi i cieszyć się ponadczasowym trendem.

Zapytaj o ofertę!

Ekspozycje płytek znajdziesz w salonach JETA.
Hiszpańskie patchworki ma:

  • salon łazienek w Warszawie, Marywilska 44; tel: 533 358 982
  • salon łazienek we Wrocławiu, Brucknera 25-43; tel: 786 111 534
  • salon łazienek w Poznaniu, Al. Solidarności 34; tel: 510 207 346
  • salon łazienek w Komornikach, ul. Poznańska 140; tel: 575 002 252

Obejrzyj wizualizacje JETA z patchworkiem od innych producentów

Dodaj komentarz