nowoczesna łazienka glamour

Nowoczesna łazienka glamour dla odważnych i otwartych

Nowoczesna łazienka glamour to efekt współpracy otwartego na trendy młodego małżeństwa z projektantem JETA. Gdy Klient pozwala projektantowi na wiele, wychodzą niezwykle inspirujące aranżacje, dynamiczne i modne. 

Gdy on i ona zakładają rodzinę, w jednym domu coś należy sie kobiecie i coś należy się mężczyźnie. Nowoczesna łazienka glamour, którą w tej chwili oglądasz łączy pierwiastki męskie z żeńskimi. O efektowności i spójności tego wnętrza zadecydowało świeże spojrzenie na trendy z elementami glamour.

Płytki łazienkowe pochodzą z kolekcji Abisso marki Tubądzin w cenie  119,93 – 139,97 zł/m2. To szeroka gama płytek ściennych, dekorów, płytek podłogowych  oraz mozaiki. Wszystkie na bazie 3 kolorów: bieli, szarości i granatu (odcień navy). Kobiece jasne barwy połączono stanowczo i na przemian z typowo męskim granatem. Wykorzystanie dekoru Steel nawiązuje do chromowanej armatury, zaproponowanej lampy wiszącej i chromowanych akcesoriów łazienkowych.

Zabawa trzecim kolorem – rzucającą się w oczy czerwienią, sprawia, że nowoczesna łazienka glamour by JETA jest miejscem pobudzającym do życia, integrującym żywioły lokatorów a zarazem dedykowanym młodej rodzinie. Prysznic zaaranżowany we wnęce, osłonięty od wanny, daje możliwość wzięcia nieskrępowanych kąpieli przez dwie osoby w zależności od tego, co kto lubi wannę, czy prysznic. Jest szansa na jednoczesne wykąpanie dziecka np. w wannie, gdy mam bierze prysznic. To praktyczne i doceniane rozwiązanie.

Wyposażenie nowoczesnej łazienki glamour by JETA pochodzi z oferty firm: Excellent, Roca oraz Rea. Łączny koszt urządzenia pomieszczenia to 7600zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *