najpopularniejsza łazienka

Tak wygląda najpopularniejsza łazienka 2019 roku!

Interesują Cię obecne trendy? Lubisz popularne wnętrza, czyli najmodniejsze? Najpopularniejsza łazienka 2019 roku zamawiana przez klientów spełnia kryteria opisane w tym artykule. Zapraszamy do salonów!

Jakie materiały wziąć pod uwagę aranżując najpopularniejszą łazienkę?

Wśród Klientów salonów JETA standardem stało się połączenie w pomieszczeniu betonu, drewna i bieli.

Pierwszy materiał to najczęściej płyty rektyfikowane imitujące beton. Choć mogą wydawać się neutralne i minimalistyczne, to z wykorzystaniem podświetlenia wnęk, robią niezwykłe wrażenie. Klienci porównują to do relaksu wśród świec. Gasisz główne źródło światła, zapalasz LED i zyskujesz miły intymny klimat, sprzyjający kąpieli w bąbelkach.

Drewno to trend uzasadniony zamiłowaniem człowieka do natury, jest przecież jego częścią. Ponadto nic ponad drewno nie jest tak ponadczasowe i uniwersalne. Oferta materiałów drewnopodobnych jest ogromna. Najpopularniejsze są płytki łazienkowe, bowiem nie tylko wyglądają jak deski, ale są również łatwiejsze w utrzymaniu czystości i dostępniejsze finansowo.

Biel. O bieli powiedziano już wszystko. Nadal, mimo zmieniających się trendów, to właśnie w tym kolorze najczęściej dostępne są umywalki, czy wanny lub kompakty WC. To kolor uniwersalny, o ogromnym potencjale łączenia z innymi barwami, zarówno kolorami natury, betonu, jak i bardziej szalonymi wariantami.

Płytki łazienkowe Paradyż

  • Manteia Bianco ścienne 20×60 cm,
  • Manteia Bianco struktura 20×60 cm,
  • Scratch Bianco gres rektyfikowany matowy.

Same płytki to koszt około 2500 zł + fuga i silikon z Mapei.

wizualizacja: Katarzyna Szmytkowska (Salon łazienek Wrocław ul. Brucknera)

Spytaj o ofertę: 786 111 534 lub e-mail: kszmytkowska@jeta.pl

Realizacja łazienki

realizacje 2019
zdjęcia od zadowolonego Klienta 🙂

Dodaj komentarz