moodboard, moddboardy, tablica inspiracyjna, wnętrza, projekty wnętrz

Moodboard, czyli praktyczna tablica inspiracyjna dla łazienki

Cersaie 2019 poza licznymi nowymi inspiracjami, przypomniało nam o bardzo praktycznej metodzie pozwalającej dobrać poszczególne elementy wyposażenia wnętrza. Poznaj moodboard!

Moodboard – tablica inspiracyjna

Moodboard to fizyczny sposób na przedstawienie koncepcji zmian we wnętrzu. Pomaga w obrazowy sposób zaprezentować swój pomysł osobom trzecim. Jest zatem dobrym pomysłem dla Ciebie. Możesz wykonać moodboard z dostępnych Tobie materiałów np. prasowych. Wycinankę z katalogów i czasopism warto przykleić na zwykłej białej kartce, czy kartoniku lub schować do koperty. Z zebranymi inspiracjami przyjdź do naszych salonów łazienek. Dzięki takiemu przygotowaniu lepiej się zrozumiemy.

Tablica inspiracyjna na jednolitej powierzchni

Jako główne zdjęcie tego artykułu pokazujemy Ci moodboardy w kilku wariantach przygotowane przez firmę Self Style. Charakteryzują się jednolitą gładką białą płaszczyzną, na której układana jest kompozycja z poszczególnych elementów, które mają znaleźć swoje miejsce we wnętrzu. Poniżej jeszcze kilka propozycji. Zwróć uwagę, że wspólnym mianownikiem dla nich jest harmonijna gama barw. To Ceramica Portinari.

previous arrow
next arrow
Slider
 

Moodboard na strukturalnej powierzchni

Drugie rozwiązanie to ułożenie kompozycji na płaszczyźnie, która także będzie elementem wnętrza, np. na powierzchni pomalowanej farbą w kolorze, który chcesz sprawdzić. Inny wariant to wykorzystanie wybranej płytki ceramicznej, panelu, czy tkaniny.

previous arrow
next arrow
Slider
 

Metodę moodboard praktykuje na co dzień salon łazienek w Komornikach! Jeśli chcesz sprawdzić, co daje tworzenie tablicy inspiracyjnej, zapraszamy!

Moodboardy JETA

biały marmur inspirowany skałą karraryjską; kolekcja Insignia Colorker

Dodaj komentarz