moodboard, moddboardy, tablica inspiracyjna, wnętrza, projekty wnętrz

Mood board, czyli praktyczna tablica inspiracyjna dla łazienki

Cersaie 2019 poza licznymi nowymi inspiracjami, przypomniało nam o bardzo praktycznej metodzie pozwalającej dobrać poszczególne elementy wyposażenia wnętrza. Poznaj mood board!

Mood board – tablica inspiracyjna

Mood board to fizyczny sposób na przedstawienie koncepcji zmian we wnętrzu. Pomaga w obrazowy sposób zaprezentować swój pomysł osobom trzecim. Jest zatem dobrym pomysłem dla Ciebie. Możesz wykonać moodboard z dostępnych Tobie materiałów np. prasowych. Wycinankę z katalogów i czasopism warto przykleić na zwykłej białej kartce, czy kartoniku lub schować do koperty. Z zebranymi inspiracjami przyjdź do naszych salonów łazienek. Dzięki takiemu przygotowaniu lepiej się zrozumiemy.

Tablica inspiracyjna na jednolitej powierzchni

Jako główne zdjęcie tego artykułu pokazujemy Ci mood boardy w kilku wariantach przygotowane przez firmę Self Style. Charakteryzują się jednolitą gładką białą płaszczyzną, na której układana jest kompozycja z poszczególnych elementów, które mają znaleźć swoje miejsce we wnętrzu. Poniżej jeszcze kilka propozycji. Zwróć uwagę, że wspólnym mianownikiem dla nich jest harmonijna gama barw. To Ceramica Portinari.

previous arrow
next arrow
Slider
 

Mood board na strukturalnej powierzchni

Drugie rozwiązanie to ułożenie kompozycji na płaszczyźnie, która także będzie elementem wnętrza, np. na powierzchni pomalowanej farbą w kolorze, który chcesz sprawdzić. Inny wariant to wykorzystanie wybranej płytki ceramicznej, panelu, czy tkaniny.

previous arrow
next arrow
Slider
 

Metodę moodboard praktykuje na co dzień salon łazienek w Komornikach! Jeśli chcesz sprawdzić, co daje tworzenie tablicy inspiracyjnej, zapraszamy!

Moodboardy JETA

tablica inspiracyjna z kolekcją Insignia Colorker
Aparici
Moodboard z płytkami Aparici Mettalic i Gatsby Royal Flapper Shadow
Gatsby ZYX
Kopozycja z 3 rodzajami płytek: Arty White, Gatsby Betty Rose oraz Cersanit Hika Terazzo
.

Dodaj komentarz